به این مطلب امتیاز دهید

آخرین قیمت خودروهای داخلی دچار ریزش شد ! بازار خودرو این روزها در وضعیت پایداری نمی‌باشد؛ یک روز شاهد افزایش قیمت و دیگر روزها کاهش قیمت خودروها هستیم.

 

مطلب پیشنهادی : مشخصات فنی و بررسی تویوتا لوین توربو ۲۰۲۳

 

وضعیت بازار خودرو، نشانگر کاهش قیمت برخی از خودروها است، حتی در شرایطی که بازار به رکود کامل نزدیک شده است. عرضه کمتر خودرو توسط تولیدکنندگان و نبود تقاضا از سوی مصرف‌کنندگان باعث ایجاد این وضعیت شده است.

با توجه به اظهارات سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران، حتی با کاهش قیمت ارز در روزهای گذشته، قیمت خودروها تغییر چندانی نکرده است. او تأکید دارد که عرضه محدود خودرو و نبود تقاضا از جانب مردم، بازار را در وضعیت رکود نگه داشته است.

موتمنی بیان می‌کند که در صورت افزایش عرضه توسط تولیدکنندگان، قطعاً قیمت خودروها در بازار کاهش یافته ولی متأسفانه این افزایش عرضه به میزان کافی صورت نمی‌گیرد.

در آخرین گزارشات بازار خودرو، قابل ذکر است که قیمت برخی از خودروها افت داشته است. به عنوان مثال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک به قیمت ۸۲۰ میلیون تومان عرضه می‌شود که نشان از کاهش قیمت است. همچنین، دیگر خودروها نیز افت قیمت داشته‌اند؛ به عنوان مثال، تارا اتوماتیک به ۷۷۵ میلیون تومان و دنا پلاس دنده‌ای به ۶۳۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت‌های دیگر نیز نشان‌دهنده افت قیمت در بازار خودرو است؛ این شامل تارا پلاس پانوراما با قیمت ۵۴۰ میلیون تومان، پژوپارس با قیمت ۶۲۲ میلیون تومان، هایما اس با قیمت ۱ میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان، و شاهین با قیمت ۵۸۵ میلیون تومان می‌باشد. به علاوه، قیمت کوییک دنده‌ای به ۳۴۵ میلیون تومان و کوییک اتوماتیک به ۴۲۵ میلیون تومان رسیده است.

منبع : خبرآنلاین

دسته اول ترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید.

جهت اطلاع از قیمت خودرو با کارمگز همراه باشید.
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =