5/5 - (1 امتیاز)

خبر فوق‌العاده ای از سوی نیسان به گوش رسیده است. کاهش قیمت برای محبوب‌ترین کراس اوور الکتریکی، آریا، بسیار خوشحال‌کننده است. در واقع، این خودرو حداقل با 3575 دلار ارزان‌تر نسبت به مدل‌های قبلی عرضه می‌شود. اما این تغییرات قابل توجه بیشتر از همه در خط محصولات آریا مشهود است، جایی که اکثر تریم‌ها به طور متوسط تا 6000 دلار ارزان‌تر از نسخه‌های گذشته ارائه می‌شوند.

قیمت آغازین نیسان آریا 2024 از 39590 دلار است. این قیمت شما را به یک خودروی تریم Engage می‌رساند که با باتری 63 کیلووات ساعتی فقط چرخ‌های جلو را به حرکت در می آورد. این تغییر قیمت به معنای تخفیف تقریباً 3600 دلاری برای این تریم و نسخه‌های چهار چرخ متحرک آن می‌باشد.

هر یک از تریم‌های دیگر نیز برای سال 2024 با 5975 دلار ارزان‌تر عرضه می‌شوند. در حال حاضر، هیچ تغییر مهمی در محصولات آریا برای سال 2024 مشاهده نشده است. همه مدل‌ها دارای باتری 87 کیلووات ساعتی هستند، به جز تریم Engage که از باتری 63 کیلووات ساعتی استفاده می‌کند. قدرت مدل‌های دو چرخ محرک این خودروها به 214 اسب بخار می‌رسد، در حالی که نسخه‌های چهار چرخ محرک آن‌ها دارای 389 اسب بخار قدرت هستند.

تریشا جونگ، مدیر ارشد استراتژی و تحول نیسان در بخش راهبرد و تحول خودروهای برقی، درباره این اقدام اظهار داشت: “با توجه به رشد و توسعه مداوم بازار خودروهای الکتریکی، اصلاحات اعمال شده در قیمت‌گذاری برای آریا 2024، رقابت را تقویت کرده و ما را مطمئن می‌سازد که بیشترین ارزش را به مشتریانمان ارائه می‌دهیم.”

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =