5/5 - (1 امتیاز)

آیا قیمت خودروهای مونتاژی و وارداتی در حال ارزان شدن است؟ در روز دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، قیمت خودروها کمترین نوسان هفتگی را نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد که معاملات بازار به استوانه رسیده است. در هر دو بازار خودروهای داخلی و مونتاژی، نوسانات قیمت بسیار کمتری گزارش شده است.

قیمت خودرو در این روز نسبت به روزهای گذشته تغییر چندانی نداشته است، بیشتر خودروهای داخلی و مونتاژی کمترین تغییر را تجربه می‌کنند، با این حال، در برخی موارد خاص، مانند خودروی جتا VS۷ که محصول وارداتی شرکت ماموت خودرو است، کاهش ۱۰۰ میلیون تومانی در قیمت نسبت به روز گذشته مشاهده می‌شود.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی تغییر چندانی نسبت به روز گذشته ندارد و نوسان آنها غالباً زیر ۱۰ میلیون تومان است.

ساینا اتوماتیک S از جمله ارزان‌ترین سدان‌های دنده اتومات بازار است که از صبح امروز ۱۱ میلیون تومان گران‌تر شده و با قیمت ۵۰۸ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شاهین G با مدل ۱۴۰۳ سدان لوکس شرکت سایپاست که نسبت به روزهای گذشته چهار میلیون تومان افت نرخ داشته و با قیمت ۷۶۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

سمند سورن پلاس، یکی از سدان‌های محبوب و پرفروش ایران‌خودرو، از آغاز روند معاملات امروز پنج میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته بوده و با قیمت ۷۸۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

تارا دنده‌ای V۱ از صبح امروز تنها سه میلیون تومان افت نرخ داشته و به قیمت ۸۸۱ میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودروهای مونتاژی

خودروهایی که در ایران مونتاژ می‌شوند، اغلب توسط شرکت‌های خودروسازی محلی تولید می‌شوند. این شرکت‌ها از قطعات و قسمت‌هایی که داخل یا خارج از کشور تولید شده‌اند، استفاده می‌کنند تا خودروهایی با ویژگی‌ها و قیمت‌های مناسب برای بازار داخلی تولید کنند. این خودروها معمولاً با نام‌های تجاری مختلفی که در ایران معرفی می‌شوند، به بازار عرضه می‌شوند. قیمت‌های خودروهای مونتاژی در بازار اغلب تغییرات چندانی نمی‌کنند.

جک J۴ به عنوان یکی از سدان‌های مونتاژی ارزان، در شهر کرمان نسبت به گذشته، با کاهش پنج میلیون تومانی در قیمت، با قیمت ۸۹۵ میلیون تومان عرضه می‌شود.

ام‌وی‌ام X۳۳ که یک خودروی کراس با دنده است، یکی از جدیدترین تولیدات مدیران خودرو است که قیمت آن با تغییری نسبت به روز گذشته، همچنان یک میلیارد و ۹۵ میلیون تومان است.

فونیکس آریزو ۶، یک سدان لوکس برای مدیران خودرو، همچنان با قیمت یک میلیارد و ۶۱۰ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود، بدون تغییر قیمت در طول روز.

فونیکس تیگو ۸ پرومکس، یکی از گران‌قیمت‌ترین خودروهای مونتاژی بازار است که قیمت آن از صبح امروز با رشد ۵۰ میلیون تومانی، به سه میلیارد تومان رسیده است.

 

منبع: تجارت نیوز

” آخرین قیمت روز خودرو کارخانه و بازار را در کار مگز دنبال نمایید ” 

 

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =