1403-03-29 04:10
Search
Close this search box.
5/5 - (1 امتیاز)

از روز پنجشنبه بخشی از نتایج قرعه کشی خودروهای برقی در سامانه یکپارچه اعلام شده و تا پایان امروز، شنبه ۱۹ خرداد، نتایج کامل اعلام می‌شود.

مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه خودروها، اظهار کرد:

از عصر روز پنجشنبه، نتایج قرعه‌کشی خودروهای برقی برای برخی از متقاضیان در سامانه یکپارچه به نشانی evauto.ir قابل مشاهده شده است. با این حال، نتایج کامل برای همه شرکت‌کنندگان هنوز مشخص نشده و سایت در حال به‌روزرسانی است.

وی افزود:

این فرآیند اعلام نتایج تا امروز تکمیل خواهد شد و نتایج نهایی اولویت‌دهی، تا پایان روز ۱۹ خرداد ماه مشخص می‌شود.

 تقدسی ادامه داد :

متقاضیان در سه دسته تقسیم، خواهند شد. دسته اول متقاضیانی هستند که خودرو به آنها تخصیص داده شده است. دسته دوم متقاضیانی‌اند که در صف انتظار موقتیِ خرید خودروی مورد نظر قرار می‌گیرند تا در صورت عدم تکمیل وجهِ دسته اول یا افزایش ظرفیت فروش، خودرو به آنها تخصیص داده شود. در نهایت دسته سوم، متقاضیانی هستند که در وضعیت عدم تخصیص قرار خواهند گرفت و مشمول تخصیص در این دوره، نخواهند بود.

شایان ذکر است که پس از راه‌اندازی سامانه ویژه عرضه خودروهای برقی، بیش از ۱۴۰ هزار نفر برای خرید این خودروها ثبت‌نام کردند. با توجه به عرضه تنها ۱۰ هزار خودرو، مقرر شد برندگان از طریق قرعه‌کشی تعیین شوند و خودروهای خود را تحویل بگیرند. بنابراین، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پنل خود، از وضعیت ثبت‌نام خود مطلع شوند.

منبع: مهر

“جدیدترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید ” 

ادامه مطلب
جدیدترین خبر درباره ثبت نام خودرو با قیمت کارخانه در سال 1403
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 16 =