5/5 - (1 امتیاز)

افزایش قیمت ۱۸۵ میلیونی در بازار خودروهای چینی! تازه‌ترین ارقام قیمت‌گذاری خودروهای چینی برای روز ۱۹ دی‌ماه ۱۴۰۲ به شرح زیر می‌باشد.

قیمت خودروها تحت تأثیر عوامل زیادی قرار می‌گیرد، که شامل عوامل داخلی و خارجی می‌شوند. عوامل داخلی شامل مسائلی چون کیفیت و ویژگی‌های خودرو، هزینه تولید، هزینه تبلیغات، سطح تقاضا و عرضه در بازار، و هزینه‌های مرتبط با توزیع و فروش محصول می‌باشد. در عین حال، عوامل خارجی شامل نرخ ارز، قیمت سوخت، تغییرات در قوانین و مقررات، تحریم‌های بین‌المللی، و شرایط اقتصادی در کشورهای تولیدکننده و صادرکننده خودروها قرار دارد.

قیمت خودرو های چینی در دو هفته اخیر افزایش قابل توجهی داشته است. بر اساس گزارشات محصولات بهمن موتور، قیمت خودروی دیگنیتی پرایم در بازار از اول دی تا امروز به میزان ۱۸۰ میلیون تومان افزایش یافته و به یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین، قیمت خودروی فیدلیتی پرایم پنج نفره نیز به یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان افزایش یافته و اکنون به مبلغ ۱۸۵ میلیون تومان گران‌تر شده است. نگاهی به قیمت خودروی جک اتومات مدل S۳ از محصولات کرمان موتور نیز نشان می‌دهد که این خودرو نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است. همچنین، قیمت خودروی کی ام سی J۷ به میزان ۹۰ میلیون تومان افزایش یافته است. بر اساس گزارشات محصولات مدیران خودرو، قیمت خودروی فونیکس FX پریمیوم امروز به یک میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان افزایش یافته و به مقدار ۱۰۰ میلیون تومان گران‌تر شده است. همچنین، قیمت خودروی چری تیگو ۷ IE نیز با افزایش ۱۰۵ میلیون تومان به‌روز شده است.

برندمدل(سال ساخت)کارکرد (کیلومتر)قیمت (تومان)
دیگنیتی پرایم۱۴۰۲صفر۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰
فیدلیتی پرایم پنج نفره۱۴۰۲صفر۱,۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S۳ اتوماتیک۱۴۰۲صفر۱,۰۶۰,۰۰۰,۰۰۰
کی ام سی J۷۱۴۰۲صفر۱,۵۲۰,۰۰۰,۰۰۰
چری آریزو ۵T IE۱۴۰۲صفر۱,۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
فونیکس FX پریمیوم۱۴۰۲صفر۱,۸۶۰,۰۰۰,۰۰۰
چری تیگو ۷ IE۱۴۰۲صفر۱,۵۲۰,۰۰۰,۰۰۰

منبع : اقتصاد آنلاین

جدیدترین اخبار خودرو در کار مگز

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *