1403-03-21 12:26
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

پرطرفداران ایران خودرو امروز در بازار با نوسانات عجیب قیمتی مواجه بودند، به گونه‌ای که برخی از محصولات این شرکت تا 15 میلیون تومان رشد قیمت داشتند، در حالی که برخی دیگر با افت قیمت تا 13 میلیون تومان روبرو شدند.

تحلیلگران بازار خودرو اعتقاد دارند که با پایان دهه اول بهمن ماه، روند صعودی قیمت‌ها که در روزهای گذشته مشاهده می‌شد، ترمز خورده و بازار جهت تغییر کرده است. پس از 10 روز افزایش، بازار خودرو وارد مسیر نزولی شده است. از نیمه‌های پاییز به دلیل هیجانات ایجاد شده در بازار خودرو، قیمت‌های انواع محصولات ایرانی و مونتاژی چندین درصد افزایش یافته بود، اما امروز قیمت خودروها وارد مرحله کاهش شد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که برخی از محصولات ایران‌خودرو امروز در بازار با رشد 2 تا 15 میلیون تومانی مواجه شدند، در حالی که برخی دیگر با افت 5 تا 13 میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شدند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات شرکت ایران خودرو، امروز قیمت خودرو های مدل های “پژو 207 دنده‌ای”، “هایما S8″، “تارا اتومات V2″، “پژو 206 دنده‌ای”، “دنا پلاس 6 دنده توربو” و “دنا پلاس توربو اتومات AT” مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات کارنامه ، در بازار امروز “پژو 206 دنده‌ای” با قیمت 570 میلیون تومان به فروش رفته و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت. همچنین، “هایما S8” با افزایش 15 میلیون تومان به قیمت یک میلیارد و 890 میلیون تومان افزایش یافت. ارزیابی بازار نیز نشان می دهد که “تارا اتومات V2” امروز رشد 12 میلیون تومانی را تجربه کرده و با قیمت 930 میلیون تومان به فروش رفته است.

ادامه مطلب
بالاخره فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه آغاز شد !

در زمینه محصولات محبوب شرکت ایران خودرو، “دنا پلاس 6 دنده توربو” با قیمت 875 میلیون تومان به بازار عرضه شد و افت 13 میلیون تومانی داشت. به علاوه، “دنا پلاس توربو اتومات” با افزایش 2 میلیون تومان به قیمت 935 میلیون تومان فروخته شد. بررسی‌ها همچنین نشان می‌دهد که “پژو 207 دنده‌ای” امروز با قیمت 738 میلیون تومان به بازار عرضه شده و افت 5 میلیون تومانی را تجربه کرده است.

منبع : اقتصادنیوز

به روز ترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید..

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =