به این مطلب امتیاز دهید

افشاگری حواله های خودروهای لوکس !! گزارش‌های جدید در مورد تدوین لیست پاداش‌بگیران جام جهانی نشان می‌دهد که این لیست از سوی افراد یا نهادهایی خارج از فدراسیون فوتبال تهیه شده است. از زمان اعلام نام ۱۴ نفر بدون ضابطه برای دریافت پاداش صعود به جام جهانی، بیش از دو هفته گذشته و هیچ یک از مقامات مسئول، از جمله فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان، و نهاد ریاست‌جمهوری، اطلاعات شفافی در این زمینه ارائه نداده‌اند.

پس از اعلام نام این ۱۴ نفر بدون ضابطه برای دریافت پاداش حواله خودرو، دو برنامه تلویزیونی تصدیق کرده‌اند که افراد ۱۵ نفره دیگر نیز در این لیست جای دارند. یکی از مجریان تلویزیون اعلام کرد که برخی افراد عنوان پاداش را تغییر داده‌اند و این باعث افزایش تعداد افراد در لیست شده است. به عبارت دیگر، از “پاداش صعود” به “پاداش حضور” تغییر کرده است. این اتفاق در حالی رخ داده است که پیش از این پاداش حواله خودرو به بازیکنان داده شده بود، بعد از مشخص شدن صعود تیم ملی به جام جهانی در مرحله مقدماتی بازی‌ها و برد مقابل عراق در تهران توسط معاون رئیس‌جمهور.

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که لیست پاداش‌بگیران جام جهانی از سوی یک نهاد خارج از فدراسیون فوتبال تهیه و تنظیم شده است. حتی تایپ لیست نهایی نیز در فدراسیون فوتبال انجام نشده و نهادی که لیست را تدوین کرده است مشخص نیست. این واقعه در حالی رخ داده است که فدراسیون فوتبال به تنهایی مسئول تعیین نفرات مستحق پاداش برای حضور در جام جهانی بود.

در تغییر و تحولات لیست پاداش‌بگیران جام جهانی، نام برخی از افرادی که در صعود تیم ملی نقش داشته‌اند حذف شده و دیگران به لیست افزوده شده‌اند. از میان افراد حذف شده، نام‌هایی مانند شهاب‌الدین عزیزی (خادم رئیس وقت فدراسیون فوتبال)، مجتبی خورشیدی (سرپرست وقت تیم ملی)، دراگان اسکوچیچ (سرمربی وقت تیم ملی)، وحید هاشمیان (مربی وقت تیم ملی) و کریم باقری (مربی وقت تیم ملی) بودند. برخی از این افراد، مانند کریم باقری، از عدم رعایت شأن و جایگاه خود در این لیست ناراحتی ندارند و تنها از بی‌احترامی نسبت به خودشان انزجار دارند. از سوی دیگر، وحید هاشمیان از عدم دریافت پاداش ناراحتی دارد و تلاش می‌کند تا حق خود را بگیرد. سایر افرادی که نام آن‌ها در این لیست بود ولی از آن خارج شده‌اند، تاکنون اقدامی برای دریافت پاداش خود انجام نداده‌اند و هیچ نهادی نیز در این خصوص تلاشی نکرده است.

منبع : خبرجو 24

جدیدترین اخبار خودرو در کارمگز

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + نوزده =