به این مطلب امتیاز دهید

امروز چه خودروهایی گران شدند؟ – روز ۱۹ شهریور ۱۴۰۲، قیمت خودروها به طور کلی افزایش داشته است، همانطور که در پیش‌بینی‌های گذشته نیز مورد اشاره قرار گرفته بود. این افزایش قیمت‌ها، در برخی موارد به نسبت دیروز چشم‌گیر نبوده و در بعضی موارد حتی کاهش قیمت‌ هم دیده می‌شود.

قیمت خودروها امروز ۱۹ شهریور

در خصوص خودروهای داخلی:

– خودروی کوییک دنده‌ای S دنده دستی از هاچ‌بک‌های اقتصادی با قیمت ۳۴۳ میلیون تومان فروخته می‌شود، که حدود دو میلیون تومان گران‌تر از روز گذشته است.

– شاهین G نیز به عنوان یکی از سدان‌های لوکس داخلی با قیمت ۵۸۰ میلیون تومان وارد بازار شده و با افزایش سه میلیون تومانی نسبت به روز گذشته عرضه می‌شود.

– قیمت خودروی رانا پلاس به نرخ ۴۹۶ میلیون تومان رسیده و با افزایش ۶ میلیون تومانی عرضه می‌شود. این خودرو تنها یک گام از رتبه ۵۰۰ میلیون تومانی فاصله دارد.

– در مورد دنا پلاس ۶ دنده توربو، تنها پنج میلیون تومان افزایش قیمت داشته و به نرخ ۷۲۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.

در مورد خودروهای مونتاژی:

– ام‌وی‌ام X۲۲ دنده‌ای اسپرت لاکچری از خودروهای ارزان‌ترین مونتاژی با قیمت ۷۱۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که پنج میلیون تومان گران‌تر از روز گذشته است.

– جک J۴ آپشنال سدان مونتاژی کرمان موتور با قیمت ۷۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد که پنج میلیون تومان ارزان‌تر از دیروز است.

– چری آریزو ۵ توربو جدید با افزایش نسبتاً چشم‌گیر ۲۰ میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان وارد بازار شده است.

– فیدلیتی پرایم نیو ۵ نفره نیز رکورددار افزایش قیمت در بازار خودروهای مونتاژی است و با افزایش ۴۰ میلیون تومانی به نرخ یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

منبع : eghtesad۱۰۰.ir

دسته اول ترین اخبار خودرو را در carsmagz دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 2 =