5/5 - (1 امتیاز)

اینفینیتی به عنوان نخستین خودروی کاملاً الکتریکی خود، از طریق یک کانسپت به نام Vision Qe رونمایی کرده است، در مخالفت با روند عمومی سازندگان خودرو که اغلب از SUV برای عرضه خودروهای الکتریکی استفاده می‌کنند. این خودرو در نمایشگاه Mobility در ژاپن معرفی شد و از زبان طراحی جدید این برند، به نام “Artistry in Motion”، بهره می‌برد.

Vision Qe از نمای جلو

در Vision Qe، اینفینیتی از طریق تغییرات بزرگی که از پیش مشخص نبوده بود، استقبال می‌کند. جلوپنجره با دو قوس برجسته حذف شده و یک نمای جلویی بازسازی‌شده و روشن تر به خودرو افزوده شده است. این تغییرات نه تنها در فاسیا قابل مشاهده است، بلکه هر دو دسته چراغ‌های جلو و عقب – که از طراحی جدید به نام “کلید پیانوی دیجیتال” استفاده می‌کنند – نیز به نور درآمده‌اند.

Vision Qe از نمای بالا

یک ویژگی دیگر مهم از طراحی جدید، وجود شکاف‌هایی در امتداد پروفیل جانبی خودرو است که از یک طرح سیال الهام گرفته‌اند. به عبارت دیگر، این نشان می‌دهد که یک فرورفتگی از قبل موجود همچنان می‌تواند ظاهری با شیوه و کلاس داشته باشد.

آلفونسو آلبایسا، معاون ارشد طراحی جهانی، توضیح می‌دهد: “طراحان ما با ایجاد اشکالی شبیه به پرنده‌های در حال پرواز، اقدام به ایجاد طرحی با قدرتمندی کردند، تقریباً بی‌حرکت، اما با چنین سرعتی.” هنوز اطلاعاتی در مورد عملکرد یا آمار ماشین موجود نیست و این ممکن است به این دلیل باشد که شرکت مادر، یعنی نیسان، تاکنون تنها مدل‌های آریا و لیف را در خط تولید خود دارد. این احتمال وجود دارد که یک پلتفرم جدید برای این ماشین در دست ساخت باشد.

Vision Qe در تاریکی

از آنجا که اینفینیتی هنوز جزئیات مربوط به تاریخ عرضه یا محدوده قیمت را اعلام نکرده است، ما نمی‌توانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در دسترس باشد، چیزی بیش از حد پیش‌بینی کنیم. با این حال، انتظار می‌رود که محصول نهایی شباهت‌های زیادی با مفهوم Qe داشته باشد.

لوگوی Vision Qe

برای اطلاع از قیمت روز انواع خودرو  به سایت کار مگز سری بزنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =