به این مطلب امتیاز دهید

با آرامش در بازار ارز، بازار خودرو کمی آرام گرفت و قیمت خودرو ها در طی ۲۴ ساعت گذشته کمترین نوسان را تجربه کرده و تقریباً قیمت ها ثابت مانده است.

بررسی روند بازار خودرو نشان می‌دهد که پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما در مدل ۱۴۰۲ با افزایش قیمت به ۶۱۵ میلیون تومان رسید. همچنین، پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۲ با قیمت ۸۷۵ میلیون تومان بدون تغییر به فروش رفت. پژو ۲۰۷ تیپ۵ نیز در مدل ۱۴۰۲ با قیمت ۶۶۰ میلیون تومان قرار گرفت و پژو ۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ با قیمت ۷۳۵ میلیون تومان در بازار حاضر بود.

در همین حال، قیمت پژوپارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ با قیمت ۷۵۰ میلیون تومان بدون تغییر باقی مانده است. همچنین، قیمت پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ثابت باقی مانده و به ۷۶۰ میلیون تومان اعلام شده است.

تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۲ در بازار خودرو تغییر قیمت نکرده و با قیمت ۸۱۵ میلیون تومان به فروش رسیده است. همچنین، تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ با قیمت ۴۰۰ میلیون تومان و تیبا هاچ‌بک EX نیز با قیمت ۳۹۵ میلیون تومان به فروش رفته‌اند.

گزارش های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت دناپلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ به یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است. همچنین، قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ به ۷۸۰ میلیون تومان و راناپلاس با قیمت ۵۹۰ میلیون تومان به فروش رسیده‌اند. در همین حال، ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ به قیمت ۴۱۵ میلیون تومان و ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ به قیمت ۴۹۰ میلیون تومان به فروش رفته‌اند.

در این میان، قیمت سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ با افزایش ۲۰ میلیون تومانی به ۶۷۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین، شاهین G اتومات CVT نیز با قیمت ۸۴۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

کوییک GX L دنده‌ای با قیمت ۳۵۹ میلیون تومان  خرید و فروش میشود و کوییک R پلاس اتوماتیک نیز با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان به فروش رفته است.

منبع : ettelaat.com

جدیدترین اخبازر خودرو را در کار مگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *