به این مطلب امتیاز دهید

بدون قرعه کشی و با پرداخت ۱۶۰ میلیون تومان صاحب محصول محبوب سایپا شوید !! – یک طرح جدید برای فروش خودروها از سوی شرکت سایپا به نام “فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش” معرفی شده است. در این طرح، دو مدل خودرو جدید از سایپا به فروش عرضه می‌شوند.

با توجه به اعلام نتایج در دومین مرحله از سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، به نمایندگی‌ها و اشخاصی که در مرحله اول ثبت‌نام خودرو مدل “ساینا” را انجام داده‌اند و از شرایط مربوط به این طرح مطلع هستند، امکان واریز وجه برای خرید خودرو و ثبت‌نام آن طبق شرایطی که در زمان عرضه این محصولات در ماه خرداد امسال تعیین شده است، فراهم شده است. همچنین، افراد مشمول این طرح در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ از طریق پیامک اعلام این امکان را دریافت کرده‌اند.

 

شرایط فروش سایپا

 

شرایط ثبت‌نام بدون قرعه‌کشی برای خودروی ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه در آبان ماه ۱۴۰۲ به‌روزرسانی شده است. افراد می‌توانند تقاضای تحویل این خودرو را به دو صورت پیش‌فروش و فروش فوری ثبت کنند. زمان تحویل خودروهای فروش فوری تا ۳۰ روز و تحویل خودروهای پیش‌فروش تا تیرماه ۱۴۰۳ می‌باشد.

برای ثبت نام در خرید فوری خودرو ساینا اس، متقاضیان باید مبلغ کل تقریبی ۳۳۰ میلیون تومان را پرداخت نمایند. همچنین، متقاضیانی که در قالب طرح پیش‌فروش ثبت نام می‌کنند، باید نصف مبلغ یعنی ۱۶۵ میلیون تومان را به حساب شرکت سایپا واریز کنند.

در ثبت نام ساینا اس بدون قرعه‌کشی دقت کنید که محدودیتی بر اساس کد ملی وجود دارد، به این معنا که هر کد ملی فقط مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.

همچنین، امکان انصراف از خرید و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد. شماره کارت بانکی، شماره حساب بانکی، و شماره شبا که برای واریز وجوه خرید خودرو به حساب شرکت خودروساز استفاده می‌شود، باید به نام متقاضی ثبت نام کننده باشد. اشتباه در وارد کردن اطلاعات مالی مسئولیت متقاضی ثبت نام کننده را برعهده دارد.

همچنین، شماره تلفن همراه باید متعلق به متقاضی ثبت‌نام باشد. کد پستی و کد نمایندگی انتخابی باید از یک استان مشخص باشد و پس از انتخاب، امکان تغییر نمایندگی وجود ندارد و مسئولیت آن به عهده گروه سایپا نیست.

منبع : اقتصاد ۱۰۰

تازه ترین  اخبارخودرو در کارمگز

 

جهت اطلاع از قیمت روز خودرو با کارمگز همراه باشید.
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 20 =