5/5 - (1 امتیاز)

بازهم بد قولی ایران خودرو ! ایران خودرو سه محصول را به عنوان جایگزین دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک به متقاضیان پیشنهاد داده است. ثبت‌نام‌کنندگان برای دنا پلاس با موتور توربو شارژ که موعد تحویل خودرویشان بهار ۱۴۰۳ بوده، باید یکی از این سه محصول را انتخاب کنند.

بر اساس برنامه‌ریزی این خودروساز، متقاضیان دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ می‌توانند به جای این خودرو، دنا با موتور EF7 توربو و گیربکس اتوماتیک آپشنال، تارا با گیربکس اتوماتیک LX V4، یا رانا پلاس ارتقا یافته را انتخاب کنند.

ایران خودرو دنا با موتور EF7 توربو و گیربکس اتوماتیک آپشنال و تارا با گیربکس اتوماتیک LX V4 را علاوه بر فروش فوق‌العاده، به صورت پیش‌فروش نیز عرضه می‌کند. اما رانا پلاس ارتقا یافته تنها به صورت فروش فوق‌العاده در دسترس خواهد بود.

ایران خودرو، دنا با موتور EF7 توربو و گیربکس اتوماتیک آپشنال را با قیمتی حدود ۷۰۰ میلیون تومان به متقاضیان عرضه می‌کند. این در حالی است که قیمت دنا با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ نزدیک به ۵۴۵ میلیون تومان بود. بنابراین، متقاضیانی که قصد دارند دنا با موتور EF7 توربو و گیربکس اتوماتیک آپشنال را انتخاب کنند، باید حدود ۱۶۵ میلیون تومان بیشتر پرداخت کنند.

چنانچه متقاضیان بخواهند از طرح پیش‌فروش دنا با موتور EF7 توربو و گیربکس اتوماتیک آپشنال استفاده کنند، باید مبلغی حدود ۳۵۰ میلیون تومان به حساب ایران خودرو واریز کنند و تا آبان سال جاری برای تحویل خودرو منتظر بمانند. البته، احتمالاً تا آبان ۱۴۰۳ لیست قیمتی جدیدی برای محصولات اعلام خواهد شد و متقاضیان باید مابه‌التفاوت قیمت را بر اساس قیمت جدید پرداخت کنند.

تارا با گیربکس اتوماتیک LX V4 نیز با قیمتی حدود ۶۹۰ میلیون تومان به صورت فروش فوق‌العاده در دسترس ثبت‌نام‌کنندگان دنا قرار دارد. این خودرو به صورت پیش‌فروش با موعد تحویل مهر ۱۴۰۳ نیز عرضه می‌شود. مبلغ پیش‌پرداخت برای تارا اتوماتیک LX V4 حدود ۳۴۵ میلیون تومان است.

رانا پلاس ارتقا یافته نیز با قیمتی نزدیک به ۴۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

ایران خودرو تلاش می‌کند با ارائه محصولات متنوع و شرایط مختلف فروش، رضایت متقاضیانی که دیگر امکان دریافت خودروهای ثبت‌نامی خود را ندارند، جلب کند.

باید منتظر واکنش ثبت‌نام‌کنندگان محصولات ایران خودرو باشیم و ببینیم چقدر مایل هستند خودروهای پیشنهادی جدید را به جای خودروهای ثبت‌نامی خود انتخاب کنند.

 

منبع : اکو ایران

“جدیدترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید ” 

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دوازده =