5/5 - (1 امتیاز)

جریان تغییر عرضه خودروها در سامانه یکپارچه چیست ؟! – با توجه به اعلام مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، تصمیم گرفته شده است که یک رویکرد جدید در مورد عرضه خودروها به اجرا درآید. در این رویکرد، تولیدکنندگان خودروها می‌توانند محصولات خود را بر اساس مازاد تولید خود عرضه نمایند.

به اطلاع عمومی می‌رسانیم که از دوشنبه 24 تا پنج‌شنبه 27، فرآیند تخصیص خودروها از منابع افزایش تولید و ظرفیت‌های اضافی برخی تولیدکنندگان خودرو از طریق سامانه یکپارچه آغاز شده است. افراد علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت‌های شرکت‌های مدیران خودرو، کرمان موتور، خودروسازی ایلیا و سانیار موتور، خودروهای مورد نظر خود را انتخاب و ثبت نام کنند.

در این رابطه، مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه عرضه خودرو، اظهار نموده است:

 این نوع جدیدی از عرضه در سامانه است که در آن خودروساز بر اساس مازاد تولید خود می تواند خودرو عرضه کند. آغاز کار این روش عرضه جدید با چهار شرکت رقم خورده است.

منطقی، معاون حمل و نقل صنایع وزارت صنعت، نیز در این رابطه اظهار نظر کرده است:

برای شفاف سازی فروش خودرو شرکت ها همچنان عرضه محصولات را در سامانه انجام می دهند به نحوی که قرار شده به تدریج با اعلام شرکت ها مازاد تولید در سامانه عرضه شود تا با سرعت پیدا کردن این موضوع عرضه محصولات افزایش یافته و شکاف قیمتی خودروها از کارخانه تا بازار برطرف شود.

او درباره عرضه محصولات ایران خودرو و سایپا در سامانه یکپارچه بیان کرد :

این شرکت ها محصولات جدیدی دارند که قرار شده در سامانه به فروش برسانند. علاوه بر این باید سرعت تحویل تعهدات خود را نیز افزایش دهند.

با توجه به اظهارات جدید، دیگر خبری از فروش دستوری به شرکت‌ها وجود ندارد. آنها به انطباق با تعهدات و میزان بیش از حد تولید، برنامه فروش خود را در سیستم یکپارچه اعلام می‌کنند تا مشتریان به خرید خودروها اقدام کنند.

منبع : tasnimnews.com

تازه ترین خبرهای دنیای ماشین در اخبار خودرو کار مگز

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =