1403-03-21 21:10
Search
Close this search box.
5/5 - (1 امتیاز)

تویوتا در ماه گذشته مدل های Hilux Champ را به بازار تایلند عرضه کرد. این وانت پیکاپ، به دلیل طراحی خاص تویوتا، توانمندی برآورده کردن نیازهای متنوعی را دارا است. با توجه به تعهد خود به ارائه یک خودروی مقرون به صرفه و عملی، خودروساز تصمیم گرفت تا فرآیند ساخت این مدل را به اتمام برساند.

دکتر ژوراچارت جونگوسوک، مهندس ارشد پلتفرم IMV تویوتا، این مدل را به عنوان “70 درصد کامل شده” توصیف کرده و 30 درصد نهایی را به عهده مشتریان گذاشته است. Champ، به عنوان نسخه تولیدی از مفهوم IMV 0، به عنوان یک گزینه چند منظوره برای مشتریان ارائه شده است. تویوتا در ماه اکتبر، در نمایشگاه تحرک ژاپن، از مجموعه‌ای از مفاهیم استفاده کرد که شامل آمبولانس، کامیون مواد غذایی، دستگاه فروش خودکار و دیگر کاربردهای خلاقانه بود.

عرشه عقب کامیون با سوراخ‌های پیچ مجهز شده است تا به مشتریان این امکان را بدهد که هر نوع تجهیزاتی را به خودرو متصل کنند. تویوتا موتور تایلند همچنین به بیش از 100 تولیدکننده لوازم جانبی که می‌توانند Hilux Champ را به‌طور اختصاصی شخصی‌سازی کنند، راهنمایی می‌کند. این خودرو از نظر طراحی بیشتر به یک پیکاپ کابین شاسی نزدیک‌تر است تا به کاربردهای تجاری پاسخ دهد.

هایلوکس چمپ(کمپ) در دو نسخه با همه چرخ متحرک در شاسی کوتاه و بلند عرضه شده است. مشتریان می‌توانند از سه گزینه موتور انتخاب کنند: موتورهای بنزینی 2.0 یا 2.7 لیتری یا موتور دیزلی 2.4 لیتری. این خودرو با گیربکس پنج سرعته دستی یا گیربکس شش سرعته اتوماتیک عرضه شده و توانایی حمل بار تا وزن 1 تن را دارد.

ادامه مطلب
ثبت نام و فروش فوری این پیکاپ تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد

با عدم تجهیزات اضافی، این خودرو دارای یک عرشه مسطح است و قیمت آن متغیر از 459,000 تا 577,000 بات (معادل 13,200 تا 16,600 دلار ) است. هزینه نهایی با توجه به تجهیزات انتخابی افزایش می‌یابد. Hilux Champ، از نمونه کانسپت Rangga الهام گرفته شده است و یک یادآور از تویوتا کیجانگ از دهه 1970 میلادی می‌باشد.

به اشتراک بگذارید:

administrator

جواد حمیدی هستم و چند سالی در حوزه ی وب فعالیت دارم و عاشق دادن اطلاعات مفید و جدید در زمینه های اینترنت و خودروها هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دو =