5/5 - (1 امتیاز)

از آنجایی که راننده ماهر بدلکار دارای چندین جایزه است، احتمالاً زمان زیادی را صرف می‌کند تا تمام رکوردهای پل سوئیفت را در لیست بنویسد. در نمایشگاه خودروی بریتانیا در ماه آگوست، او با استفاده از خودروهای فورد فوکوس ST و موستانگ دارک هورس، با انجام چندین مانور در مدت زمان 57.21 ثانیه، رکورد سریع‌ترین زمان برای انجام پنج شیرین کاری را به نام خود ثبت کرد.

اما این تنها کافی نبود تا تمام انرژی و هیجان او را از دست بدهد؛ زیرا به زودی او با فرمان خودروی رنجر رپتور به رکورد دیگری پرداخت. در اوایل این ماه، در حین رانندگی با جدیدترین مدل رنجر رپتور، پل با پشت کردن تنگ‌ترین شکافی که یک پیکاپ روی دو چرخ از آن عبور کرده بود، یک رکورد جالب و جدید (همانطور که این روزها بسیاری از رکوردها هستند) را در گینس ثبت کرد.

 

مطلب پیشنهادی : مشخصات فنی و بررسی تویوتا لوین ۲۰۲۳

 

ثبت رکورد فورد رنجر رپتور

تصور کردن این کار به سادگی امکانپذیر نبود؛ نه تنها به دلیل اندازه بزرگ کامیون، بلکه هوا نیز موثر بود، زیرا باد شدیدی در آن روز وجود داشت. با فاصله تنها 34.6 اینچ بین دو تیرک زرد، پل اظهار کرد که سطح شیب دار برای قرار دادن کامیون روی دو چرخ برای تحمل وزن سنگین رنجر رپتور باید تقویت شود. او که قبلاً بارها و بارها با این کامیون رانندگی کرده بود، با نحوه رفتار آن آشنا بود و تأکید کرد که این کامیون “سیستم تعلیق بسیار قوی و موثری دارد” زیرا یک وسیله نقلیه چهار چرخ متمرکز خارج از جاده است.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =