5/5 - (1 امتیاز)

ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو امروز 18 اردیبهشت آغاز میشود. از امروز می‌توانید به راحتی بدون نیاز به قرعه کشی ، صاحب خودروی ایران خودرو شوید. شرایط جدید برای ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو اعلام شده است. این فرصت برای ثبت نام جدیدترین خودروهای ایران خودرو از تاریخ ۱۸ اردیبهشت‌ماه فراهم است. متقاضیانی که علاقمند به خرید خودروهای فوق‌العاده ایران خودرو هستند، می‌توانند خودروی خود را دریافت کرده و بهره‌مندی از آن به مدت ۹۰ روز را تجربه کنند.

برای ثبت نام فوری در ایران خودرو، متقاضیان می‌توانند با پرداخت ۴۱۳ میلیون تومان، وانت آریسان را به‌صورت فوری دریافت نمایند و از آن بهره‌مند شوند.

لینک سایت و زمان ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۳ / سایت ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی

برای تکمیل مراحل ثبت نام خودروهای ایران خودرو بدون نیاز به قرعه کشی، شما باید به سایت رسمی ثبت نام ایران خودرو مراجعه کنید. آدرس این سایت https://www.ikco.ir/ است. لطفاً توجه داشته باشید که در صورتی که متقاضیان به تکمیل مراحل ثبت نام و پرداخت وجه از طریق سایت‌های دیگری اقدام کنند، شرکت ایران خودرو هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی‌کند.

زمان شروع ثبت نام خودروهای ایران خودرو از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ آغاز شده و از ساعت ۱۰ صبح روز ۱۸ اردیبهشت فعال خواهد بود. این فرصت تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

منبع : اقتصاد 100

“جدیدترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید ” 

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هجده =