1403-03-21 11:14
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

خودروهای جدید سایپا را ثبت نام کنید. فرصت ثبت‌نام در سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی شرکت سایپا برای دو محصول فعال شده است. این امکان تنها برای متقاضیان مراحل اول و دوم سامانه یکپارچه فراهم شده است، که زمان تحویل خودروی آنها در فصل‌های آینده مشخص شده است.

بر اساس اعلام شماره ۵ سامانه یکپارچه، با توجه به ظرفیت‌های خالی ناشی از انصراف متقاضیان و افزایش تولید به‌منظور اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت، ظرفیت‌های ارائه‌شده توسط خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

ثبت‌نام در این مرحله تعهدی به دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز تنها پس از قطعی‌سازی ثبت‌نام و واریز وجه متقاضی در زمان مشخص شده خواهد بود.

محصولات مورد عرضه در این مرحله شامل طرح‌های مختلفی مانند طرح عادی، طرح خودروهای فرسوده، طرح حمایت از خانواده، و جوانی جمعیت می‌شوند.

با توجه به اعلام شرکت سایپا، خودروهای ساینا SDA و شاهین با گیربکس اتوماتیک به فروش فوق‌العاده با تحویل حداکثر سه ماهه عرضه خواهند شد، و تمام متقاضیان دارای شرایط می‌توانند در سامانه ثبت‌نام نمایند.

برای متقاضیان مراحل اول و دوم سامانه یکپارچه که پیش‌تر ۱۰۰ میلیون تومان را برای ثبت‌نام بلوکه کرده‌اند، امکان لغو سفارش و انتخاب خودرو از محصولات عرضه شده فراهم است. این امکان برای متقاضیانی که در طرح‌های جایگزینی یا طرح عرضه خودروی وارداتی شرکت‌کرده‌اند محدود نخواهد بود.

با توجه به فروش فوری پس از فراخوان و اعلام مهلت واریز وجه توسط خودروساز، متقاضیان تا حداکثر پنج روز زمان دارند تا وجه خود را تکمیل کنند.

ادامه مطلب
پژو 207 در آستانه ی میلیاردی شدن + قیمت روز خودرو 6 فروردین

لطفاً جهت اطلاع از محصولات و جزئیات برنامه فروش به سایت شرکت سایپا مراجعه کرده و در صورت دعوت به ثبت‌نام در سامانه یکپارچه، این اقدام را تا تاریخ ۲۷ آذر ۱۴۰۲ انجام دهید. آدرس سامانه یکپارچه خودروهای داخلی: ESALECAR.IR.

منبع : اقتصاد آنلاین

جدیدترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفت =