به این مطلب امتیاز دهید

چه کسانی می توانند در ثبت نام دوباره سامانه فروش یکپارچه شرکت کنند؟! – با توجه به افزایش انصراف‌ها در سامانه یکپارچه خودرو، این سامانه در یک اطلاعیه اعلام کرده است که ثبت‌نام برای ظرفیت‌های خالی موجود از سوی خودروسازان، دوباره با شرایط جدید و از تاریخ دوشنبه ۲۰ تا پنجشنبه ۲۳ شهریور ممکن خواهد بود.

بر اساس اطلاعیه شماره پنج سامانه فروش یکپارچه خودرو، این سامانه از تاریخ دوشنبه ۲۰ شهریور تا پنجشنبه ۲۳ شهریور امکان ویرایش اولویت‌بندی برای متقاضیان خودروها در دوره تحویل مدل‌های سال ۱۴۰۳ فراهم می‌کند.

بر اساس این اطلاعیه جدید سامانه یکپارچه فروش خودروها، ظرفیت‌های خالی موجود از سوی خودروسازان دوباره با شرایط جدید و از طریق این سامانه در دسترس قرار خواهند گرفت.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

با توجه به اجرای مرحله اول تخصیص خودرو از محل ظرفیت‌های خالی موجود در برخی شرکت‌های خودروساز و با توجه به عدم تکمیل ظرفیت‌های موجود و عدم استقبال، به منظور تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت‌نام کرده و پروفایل کاربری دارند، ظرفیت‌های خالی موجود از سوی خودروسازان دوباره با شرایط جدید و از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد. در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت‌های کرمان موتور و مدیران خودرو در مورد توانایی تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ از این ظرفیت‌ها، متقاضیان دارای شرایط می‌توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند.

۱ – متقاضیان محصولات تمامی شرکت های حاضر در طرح( اول و دوم ) که موعد زمانی تحویل آنها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است می توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو و تکمیل وجه آن طی فرایند ذیل اقدام کنند:

در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزییات سفارش انتخاب نماید تا خودرو قبلی حذف شود .

پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و میبایست خودروی جدید خود را انتخاب کنند.

پس از پایان مهلت تغییرخودرو به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام کرده تا فرآیند ثبت نام نهایی شود.

تبصره ۱: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده ،تخصیص به ترتیب اولویت های تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.

تبصره۲: در صورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نشود کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.

تبصره ۳: در صورتی که متقاضی ، خودروی جدید را انتخاب کند ولی در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکنداز اولویت بندی حذف می شود.

۲ – متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب تمامی محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور برای ایشان فراهم است. بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به ایشان از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند ۱ خواهد بود.

* مدت زمان جابه جایی یا انتخاب خودرو ۴ روز خواهد بود.

* پس از ارسال فهرست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان امکان تکمیل وجه به مدت ۵ روز فراهم می شود.

کلیه افرادی که تاکنون دعوتنامه برای ایشان صادر شده و یا خرید خودرو داشته‌اند مشمول این طرح نیست.

به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می شود متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سایت شرکت های مذکور مراجعه کنند.

زمان اجرای شروع تا پایان طرح :

از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ تا روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ است.

منبع : hamshahrionline.ir

جدیدترین اخبار خودرو را در carsmagz دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =