به این مطلب امتیاز دهید

 

آغاز پیش‌فروش جدیدترین خودروی سایپا ، اطلس رقم خورده است. این برنامه مرتبط با افراد عادی است و برای اطلاعات کامل درباره شرایط ثبت‌نام برای خرید اطلس، لطفاً ادامه متن را مطالعه فرمایید.

شرایط ثبت نام پیش فروش اطلس G سایپا

متقاضیان ثبت نام خودرو اطلس G ملزم به واریز مبلغ ۲۳۳ میلیون تومان به حساب شرکت سایپا هستند. باقی مبلغ بر اساس قیمت روز خودرو در زمان تحویل، واریز خواهد شد. زمان تحویل خودرو اطلس سایپا در تیر و مرداد ۱۴۰۳ می‌باشد و مبلغ نهایی در آن زمان اعلام خواهد شد. بر اساس تصویب شورای رقابت قیمت، هزینه‌های جانبی کارخانه خودرو اطلس در سال ۱۴۰۲ حدود ۴۰۶ میلیون تومان افزایش یافته است.

ثبت نام اطلس تنها از طریق وب‌سایت ثبت نام سایپا به آدرس saipa.iranecar.com امکان‌پذیر است. در صورت اقدام متقاضیان برای تکمیل وجه از طریق سایت دیگر، شرکت سایپا مسئولیتی نخواهد داشت.

شرکت سایپا اعلام کرده است که امکان واریز وجه برای متقاضیان خودرو اطلس سایپا، که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی ثبت نام کرده‌اند، فراهم شده است. متقاضیان حائز شرایط در دومین طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی می‌توانند ثبت نام و واریز وجه خود را انجام دهند.

اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران افزایش قیمت دو مدل خودرو را در یک ماه گذشته اعلام کرده و بر غیرقانونی بودن پیش‌فروش خودروهای وارداتی تأکید داشته است. سعید موتمنی، رئیس این اتحادیه، نکاتی را در مورد خرید خودروهای وارداتی یادآور شده و بر توجه به آنها در زمان خرید این اقلام تأکید نموده است. وی بیان کرده که پیش‌فروش خودروهای وارداتی در حال حاضر بی‌معناست و حتی شرکت‌هایی که مجوز واردات خودرو را دریافت کرده‌اند، نمی‌توانند خودروها را به صورت مستقیم فروش دهند و فقط از طریق سامانه وزارت صنعت به فروش می‌رسند. همچنین پیش‌فروش هر نوع خودروی وارداتی و حتی داخلی خارج از سامانه مذکور غیرقانونی است.

موتمنی همچنین توصیه کرده است که در خرید خودروهای لیزینگی، توجه به داشتن مجوز بانک مرکزی اهمیت دارد و بر ممنوعیت خرید و فروش خودروهای گذر موقت تأکید کرده است.

منبع : سرگرمی

جدیدترین اخبار خودرو را در مجله خودرو کار مگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *