5/5 - (3 امتیاز)

متقاضیان عادی و مادرانی که در طرح فروش فوق‌العاده در سامانه یکپارچه خودرو ثبت‌نام کرده‌اند، با توجه به نوبت تحویل بخش دوم اولویت پاییز ۱۴۰۲، به ایران خودرو مراجعه نموده و پیامکی حاوی اطلاعات مربوط به پرداخت مبلغ کامل خودرو برای آن‌ها ارسال شده است. زمان مجاز برای انجام این پرداخت تا تاریخ ۲۴ مرداد ادامه دارد.

در هفدهمین دوره فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه خودرو‌ها، متقاضیان عادی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها ثبت‌نام کرده‌اند، با تعیین به‌عنوان بخش سوم اولویت پاییز ۱۴۰۲، برای دریافت خودروی تارا اتوماتیک، توسط گروه صنعتی ایران‌خودرو انتخاب شده و پیامکی حاوی اطلاعات مرتبط با پرداخت مبلغ خودرو به آن‌ها ارسال شده است. این متقاضیان نیز مهلت تا تاریخ ۲۴ مرداد دارند تا مبلغ موردنظر را واریز نموده و به موازات دستورالعمل‌های ارائه‌شده، اقدام به تکمیل فرآیند خرید خودرو نمایند.

فروش فوق العاده مرداد

مطلب پیشنهادی کارمگز : لندکروز 2023

 

همچنین، به اساس پنجمین دوره فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه خودرو‌ها، متقاضیان طرح جوانی جمعیت که اولویت آن‌ها به تاریخ تابستان ۱۴۰۲ مشخص شده است، می‌توانند تا تاریخ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲، با پرداخت مبلغ موردنظر، خودروی تارا اتوماتیک را تهیه نمایند.

تعیین قیمت نهایی خودروها به مبلغ ۴۹۰ میلیون و ۵۸۵ هزار و ۲۰۰ تومان انجام شده و تحویل خودروها در طی مدت سه ماهه نهایی انجام خواهد شد.

منبع: اقتصاد آنلاین

برای دیدن جدیدترین اخبار خودرو کارمگز را دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یک =