1403-03-24 07:52
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

جنایت دور دور های شبانه این بار گریبان گیر خراسان شد. جوان ۲۵ ساله‌ای هنگام دور دور شبانه در خیابان جنایت وحشتناکی را رقم زد و جان یک جوان دیگر را گرفت.

ماجرای این جنایت تکان‌دهنده از دقایق اولیه بامداد جمعه گذشته زمانی رقم خورد که دو خودروی پژو ۲۰۶ اس‌دی و ب‌ام‌و از کنار یکدیگر عبور کردند اما طولی نکشید که به دلیل نامعلومی کل‌کل‌های دوردور شبانه به توهین و الفاظ زشت رسید. در این میان ناگهان خودروی ۲۰۶ با سرعت وحشتناکی از ب‌ام‌و سبقت گرفت و در حالی که گویی زمان در بلوار خیام از سرعت خودروها عقب مانده بود توقفی در لاین وسط بلوار، حکایت از سرآغاز حادثه‌ای هولناک داشت.

سرنشین جلوی ۲۰۶ که حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر از بی‌ام‌و فاصله گرفته بود، از خودرو پیاده شد اما دوباره داخل خودرو نشست و راننده به صورت دنده عقب پدال گاز را به طرزی دلهره آور فشرد که صدای لاستیک‌ها در هوا پیچید. در این هنگام راننده بی‌ام‌و که به همراه دوستش از خودرو پیاده شده بودند در وسط بلوار به طرف ۲۰۶ در حرکت بودند که سانحه وحشتناکی نفس‌ها را در سینه حبس کرد و راننده پژو ۲۰۶ عقب خودرو را محکم به راننده بی‌ام‌و کوبید به گونه‌ای که او را به روی سقف خودرو انداخت.

با وقوع این حادثه ترسناک راننده پژو ۲۰۶ دوباره پدال گاز را فشرد و در حالی از صحنه حادثه گریخت که راننده جوان بی‌ام‌و خون‌آلود بر کف آسفالت خیابان افتاده بود و به سختی نفس می‌کشید.

ادامه مطلب
خبر مهم - فروش فوری ویژه پاییز ایران خودرو آغاز شد ! + شرایط و قیمت

دقایقی بعد با گزارش این حادثه تکان‌دهنده به نیروهای امدادی و پلیس ماموران اورژانس ۱۱۵ از راه رسیدند و پیکر نیمه‌جان راننده بی‌ام‌و را که اردلان نام داشت به مرکز درمانی انتقال دادند اما تلاش کادر درمانی برای نجات وی به نتیجه نرسید و این جوان به طرز ناباورانه‌ای جان سپرد.

از سوی دیگر، با توجه به اهمیت موضوع، پرونده‌ای روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد گشوده شد و تحقیقات گسترده کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با دستورات محرمانه قاضی محمود عارفی‌راد برای دستگیری متهم به قتل فراری آغاز شد.

هنوز مدت زیادی از این ماجرای تاسفبار نگذشته بود که حلقه‌های قانون بر دستان راننده فراری گره خورد و او در برابر میز عدالت ایستاد.

رامین – ش جوانی که در یک دوردور جنون‌آمیز به ارتکاب جنایت متهم شده است، روز گذشته وقتی مقابل قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد قرار گرفت، خیلی زود فهمید که دیگر انکارها و قصه‌های ساختگی معنایی ندارد و باید حقیقت این جنایت تکان‌دهنده را بازگو کند.

او درباره آن شب ترسناک به قاضی عارفی‌راد گفت: آن شب برای دور دور کردن با خودروها به بلوار خیام رفته بودیم و یکی از دوستانم نیز داخل خودروی من نشسته بود که کل‌کل‌های جوانی با راننده بی‌ام‌و شروع شد اما متاسفانه او لب به توهین باز کرد به طوری که من از این کلمات به شدت عصبانی شدم و از او سبقت گرفتم. آنقدر خشم و غرور سراسر وجودم را فراگرفته بود که نمی‌فهمیدم چه می‌کنم.

وی ادامه داد: وقتی دیدم او پشت سر من از خودرو پیاده شده و همچنان توهین‌های زشت را بر زبان می‌راند، دنده عقب به سوی او حرکت کردم که این سانحه تاسفبار رخ داد ولی من به هیچ وجه قصد کشتن او ( اردلان) را نداشتم. فقط می‌خواستم او را بترسانم که این حادثه رخ داد.

ادامه مطلب
لیست قیمت خودروهای ایرانی در بازار خودرو 20 بهمن 1402

در پی اعترافات متهم به قتل، وی با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت. کنکاش‌های تخصصی با دستور ویژه مقام قضایی برای بررسی ابعاد دیگر ماجرای وحشتناک توسط سروان عظیمی مقدم (افسر پرونده) ادامه یافت.

منبع: خراسان

دسته اول ترین اخبار خودرو را در مجله خودرو کار مگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + بیست =