5/5 - (1 امتیاز)

این هفته، در نمایشگاه خودروی نیویورک، جنسیس با بلندپروازی های عملکردی خود، پروژه “Magma” را معرفی کرد، که شامل سری جدیدی از مدل های اسپرت است که در صدر خط مدل های مربوطه قرار می گیرند. علاوه بر این، جنسیس جکی آیکس، برنده شش بار لمانز، را به عنوان مشاور رسمی و سفیر برند معرفی کرد.

ماگما از نمای کنار

در یک سخنرانی در یک رویداد قبل از نمایشگاه خودرو، آیکس درباره تمایل به حضور در یک “تیم برنده” صحبت کرد و مدیر خلاق Genesis، Luc Donckerwolke، به حاضرین گفت که فقط کمربندهای ایمنی خود را نبندند، بلکه مهارت‌های مسابقه را هم پیدا کنند. این نشان می دهد که جنسیس نه تنها به دنبال ورود به بازار ماشین‌های پرفورمنس است، بلکه در مسابقات نیز نقش برجسته ای را می خواهد داشته باشد. با افزایش حضور این برند در سری Gran Turismo، می توان پیش بینی کرد که چه اتفاقاتی در آینده خواهد افتاد.

متأسفانه، در حال حاضر هیچ چیز مشخصی در این زمینه وجود ندارد. در نمایشگاه خودرو، Donckerwolke به Motor1 اعلام کرد که مسابقه جذابی است، اما باید منتظر لحظه مناسب باشیم، زیرا با تغییرات مداوم در مقررات مسابقات، امکان برنامه ریزی دقیق دشوار است.

ماگما از نمای عقب

بنابراین، این امر قطعاً در رادار است، و ممکن است در دو یا سه سال آینده اتفاق بیفتد. درباره آیکس، Donckerwolke اظهار داشت که او “بُعد دیگری را به گروه می آورد و این حمایتی از برنامه Magma است.”

ماگما از نمای 3 رخ

در اوایل هفته، آیکس گفت که پس از یک سفر به کره، تصمیم گرفت با جنسیس همکاری کند. او تصریح کرد: “من این گزینه را داشتم که یا در گذشته بمانم یا در آینده با افرادی که در حال و آینده هستند، همراه شوم.” این فقط یک گزینه عالی است، اما در حال حاضر، او مانند نیکی لاودا برای مرسدس یا هلموت مارکو برای نوع ردبول نیست.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 6 =