به این مطلب امتیاز دهید

داستان حراج خودروهای خارجی چیست؟ معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد که از امروز تا تاریخ ۲۹ مهرماه، یک هزار و ۳۸ دستگاه خودروی سواری و ماشین‌آلات راهسازی را به فروش خواهیم گذاشت.

«سعید غلامی باغی» روز پنجشنبه اظهار داشت:

مزایده شماره ۵۸۰، از امروز آغاز شد و در آن خودروهای تحت اختیار اموال تملیکی هرمزگان شامل خودروهای سواری، خودروهای سنگین و ماشین‌آلات راه‌سازی به مزایده می‌رسد.

او گفت:

شرکت کنندگان برای شرکت در این مزایده می‌توانند از ۲۰ تا ۲۵ مهرماه در استان هرمزگان از خودروها و کالاها بازدید و پیشنهادات خود را در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت کنند. پیشنهادات ۳۰ مهرماه رمزگشایی و نتایج به برندگان مزایده اعلام می‌شود.

غلامی به اشاره به مزایده اختصاصی خودروهای واگذاری شده با شماره ۵۸۱ اعلام کرد:

این مزایده به وسایل نقلیه در همه استان‌های سراسر کشور اختصاص دارد.

شرکت کنندگان می‌توانند از ۲۴ تا ۲۹ مهرماه اقدام به ثبت قیمت پیشنهادی کنند، این پیشنهادات سوم آبان ماه رمزگشایی و برندگان مزایده اعلام می‌شوند.

معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، اعلام کرد که در کل، یک هزار و ٣٨ دستگاه خودرو عرضه خواهد شد و اظهار نمود:

در این ٢ مزایده از این تعداد، ۵۸۰ دستگاه خودروی سواری و ۴۵۸ دستگاه خودروی سنگین و دستگاه ماشین‌آلات راه‌سازی است.

این فرد اظهار کرد که همه شرکت‌کنندگان در مزایده‌ها (از جمله صاحبان کالا و دیگران) موظف به پرداخت مجموع مبلغ پیشنهادی و سایر هزینه‌های قانونی مرتبط هستند و ادامه داد :

خریداران برای شرکت در این مزایده به سامانه مزایده‌های الکترونیکی از طریق سامانه ستاد تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس https://www.setadiran.ir/setad/cms مراجعه و اقدام به دریافت توکن امضای الکترونیکی کنند.

او اظهار داشت که در حال حاضر دو مزایده دیگر برای کالاها، املاک و مستغلات نیز در حال برگزاری قرار دارد و بیان داشت :

 مزایده کلیه کالاهای تحت اختیار از ١٨ تا ٢٣ مهرماه ادامه دارد و رمزگشایی و اعلام برندگان ٢٩ مهرماه صورت می‌گیرد.

آخرین مهلت ارسال پیشنهاد به مزایده سراسری ١١۴٣ برای املاک و مستغلات تا ساعت ٢۴ روز دوشنبه ٢۴ مهرماه است و رمزگشایی و اسامی برندگان در ٢۵ مهرماه اعلام می‌شود.

منبع : irna.ir

دسته اول ترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =