5/5 - (2 امتیاز)

آماده باش برای حراج خودروهای وارداتی !! –  بر اساس تقویم مزایده سراسری فوق العاده شماره ۵۸۱، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قصد عرضه خودروهای سبک و سنگین وارداتی را از تاریخ ۲۳ مهرماه دارد. این تصمیم به تبع دستور معاون اول رئیس‌جمهور در خصوص تسریع در تعیین سرنوشت کالاهای متروکه در بنادر و گمرکات استان هرمزگان اتخاذ شده است.

با توجه به تصمیمات جهادی و اقدامات سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی و با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط، مزایده سراسری الکترونیکی فوق‌العاده شماره ۵۸۱ برای وسایل نقلیه اعم از خودروهای سبک و سنگین وارداتی، ماشین‌آلات راهسازی و موارد مشابه در مهرماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

آغاز حراج خودروهای وارداتی

مقاله پیشنهادی کار مگز : بوگاتی شیرون 2022

 

با توجه به جدول زمان‌بندی، افراد علاقه‌مند می‌توانند اطلاعات مزایده را از طریق سامانه ستاد تدارکات الکترونیک دولت یا وب‌سایت سازمان اموال تملیکی دریافت کرده و در تاریخ ۲۴ مهرماه به بازدید از خودروهای عرضه شده بپردازند. پیشنهادهای قیمتی خود را نیز در سامانه مذکور ثبت کنند.

آخرین مهلت برای بازدید و ارائه پیشنهادها تا تاریخ ۲۹ مهرماه و ۳ آبان ماه خواهد بود. اعلام برندگان مزایده و رمزگشایی آن نیز در این تاریخ‌ها انجام می‌شود. برندگان نهایی موظفند که حداکثر تا تاریخ ۸ آبان ماه وجه کامل مزایده را واریز نمایند.

منبع : irna.ir

دسته اول ترین اخبار خودرو را در carsmagz دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =