5/5 - (1 امتیاز)

خرید لاماری با قیمت کارخانه و پیش‌فروش خودرو لاماری ایما در حال انجام است و مشتریان می‌توانند تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ اقدام به ثبت نام و خرید اینترنتی با موعد تحویل ۹۰ روز کاری از ساعت ۱۰ صبح نمایند. این اقدام، یک فرصت منحصر به فرد برای مشتریان به منظور انتخاب و خرید مدل جدید ایما محسوب می‌شود.

پیش‌فروش یا مرحله پیش ساخت در عرصه خودروسازی اثرات قابل توجهی دارد و به منظور ترغیب مشتریان در مرحله اولیه تولید این مدل خاص خودرو، تخفیف‌ها و شرایط ویژه ارائه می‌شود. این اقدام اثرات مثبت زیادی اعمال می‌کند؛ از جمله ایجاد احساس فوری برای خریداران، افزایش تقاضا در بازار، جلب مشتریان جدید و سهولت در فرآیند تولید و توزیع.

آرین پارس در اطلاعیه خود اعلام کرده که پس از پیش‌ثبت نام، نوبت دوم عرضه خودرو لاماری ایما را بر اساس فرایند نوبت دهی انجام خواهد داد. متقاضیان دعوت می‌شوند که برای تکمیل فرآیند ثبت نام و انعقاد قرارداد فروش، به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ لغایت پایان روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ به وب‌سایت مخصوص مراجعه و اقدام نمایند.

علاوه بر این، سایر علاقمندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت مذکور و در بخش استعلام نوبت دهی، نوبت ثبت نام خود را بررسی و اطلاعات لازم را کسب نمایند.

پیش فروش لاماری

منبع :  اقتصاد آنلاین

به روز ترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *