5/5 - (1 امتیاز)

خودروهای داخلی همچنان در حال ارزان شدن !

قیمت های جدید محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شده است. گزارش ها نشان می دهد که کاهش قیمت خودروهای داخلی همچنان ادامه دارد.

به تحلیل بازار خودروها نگاه کنیم، مشاهده می‌شود که قیمت برخی از خودروهای پرفروش داخلی کاهش یافته است. به عنوان مثال، سمند سورن پلاس و کوییک آر سایپا طی یک روز حدود ۵ الی ۱۰ میلیون تومان ارزان تر شده اند. همچنین، سمند سورن در کمتر از دو ماه ۴۰ میلیون تومان ارزان شده است. لیست قیمت‌ های خودروهای سایپا نشان می‌دهد که قیمت کوییک آر صفر تغییر چندانی نکرده است و در دو ماه ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

در ادامه، قیمت‌های جدیدترین خودروهای داخلی ایران (تغییرات نسبت به ۱۲ مهرماه) را بررسی می‌کنیم:

قیمت خودروهای ایران خودرو

1. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۴۶۵ میلیون تومان رسیده و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

2. پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ به ۵۰۵ میلیون تومان رسیده و نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

3. قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۰۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۸۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

4. قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۲۵ میلیون تومان رسیده و طی دو روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

5. قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۴۰ میلیون تومان است و نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

6. قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۴۰ میلیون تومان است و نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش یافته است. این خودرو تقریباً طی سه ماه گذشته ۱۷۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۷۶۰ میلیون تومان است و نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر شده است. این مدل طی سه ماه گذشته ۱۴۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

7. قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۴۵ میلیون تومان است که نسبت به چهار روز گذشته ۱۰ میلیون تومان گران‌تر شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۶۵ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته ثابت است، اما طی ۳۹ روز حدود ۴۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

8. قیمت تارا دنده‌ای ۱۴۰۲ هم به ۶۵۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.طی سه ماه گذشته ۱۵۵ میلیون تومان ارزان تر شده است.

9. قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حدود ۸۰۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت است. دنا ۳۵ میلیون در ۳۰ روز گذشته ارزان‌تر شده است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۳۰ میلیون تومان ریزش داشته است.

10. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۹۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است، اما طی سه ماه گذشته ۲۲۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

11. قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ثابت مانده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۵۰ میلیون تومان که نسبت به سه روز گذشته ۱۰ میلیون تومان گران‌تر شده است. قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۷۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است.

12. قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حدود ۵۴۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

13. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۱۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۴۵ میلیون تومان است که ۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

14. قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۰ میلیون تومان اعلام شده است که طی دو روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

15. قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۰ میلیون تومان شده است و نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش یافته است. طی ۲۵ روز گذشته ۳۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است. این مدل گران‌ترین پژو پارس است.

**قیمت‌های محصولات سایپا:**

1. قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۳۰ میلیون تومان است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

2. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ نیز نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است و حوالی ۲۵۰ میلیون تومان اعلام شده است.

3. قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان گران‌تر شده است و ۳۲۰ میلیون تومان اعلام شد.

4. قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ نیز نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و حوالی ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است.

5. قیمت ساینا S دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

6. قیمت ساینا S اتوماتیک نیز ۳۹۰ میلیون تومان شده است که نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان بالا رفته است.

7. قیمت ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان گران‌تر شده است.

8. قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۰ میلیون رسیده است و نسبت به دو روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان‌تر شده است.

9. قیمت کوییک دنده‌ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۳۵ میلیون تومان شده است که نسبت به دو روز گذشته تغییر نکرده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۴۵ میلیون تومان است که ثابت مانده است.

10. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۲۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به دو روز گذشته ثابت مانده است.

11. قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به چهار روز گذشته ۱۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۳۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای ثبات طی روز گذشته است، اما طی ۳۶ روز گذشته ۵۰ میلیون تومان گران‌تر شده است.

 

منبع : titrekootah.ir

تازه ترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دو =