1403-03-24 07:52
Search
Close this search box.
5/5 - (1 امتیاز)

فروش خودروی لوکس برای مادران ! در یک اطلاعیه جدید، شرکت بهمن موتور فرآیند ثبت‌نام و تکمیل وجه برای متقاضیان طرح جوانی جمعیت برای خودروی فیدلیتی پرایم را در سامانه یکپارچه به تفصیل توضیح داده است. این اطلاعیه مختص مشتریانی است که نوبت آن‌ها توسط وزارت صمت در تاریخ آذر ۱۴۰۲ اعلام شده است.

بنابراین، متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۳۰ آذر تا ساعت ۲۴ سه‌شنبه ۵ دی ماه جاری، به صورت آنلاین وجه مورد نیاز برای خودروی خود را واریز کنند. شرکت بهمن موتور تاکید کرده است که این بازه زمانی غیرقابل تمدید است و تنها پایگاه اینترنتی bahman.iranecar.com به عنوان مرجع رسمی برای انجام این فرآیند شناخته شده است.

با توجه به جدول، مشتریانی که در هفته سوم اسفند فیدلیتی پرایم خود را دریافت می‌کنند، خودروی مدل ۱۴۰۲ خواهند داشت. در صورتی که تحویل را در هفته آخر اردیبهشت دریافت کنند، مدل خودروی آنها به ۱۴۰۳ تغییر خواهد کرد. طبق اطلاعات این اعلان، اولویت انتخاب رنگ، زمان تحویل، و نوع محصول بر اساس ظرفیت، اولویت درخواست، و واریز وجه توسط متقاضیان تعیین می‌شود. همچنین، نوع رینگ بر اساس موجودی تعیین شده و توسط شرکت انتخاب می‌شود.

همچنین، در حین ثبت نام و تکمیل وجه، افراد متقاضی در صورت تمایل قابلیت خرید خدمات سرویس دوره‌ای و بیمه بدنه خودرو را دارا می‌باشند.

منبع : فردانیوز

اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید.

ادامه مطلب
خبر فوری بهمن موتور برای ثبت نام خودرو
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =