به این مطلب امتیاز دهید

مرسدس بنز EQS برای مدل سال 2025 به دسته‌ی محصولات مهم شرکت افزوده شده است. با این اضافه شدن، این شرکت برخی از ویژگی‌های نمادین کلاس S را به خودروی برقی پرچمدار خود انتقال داده است. تغییرات ظاهری EQS به نمای جلو محدود می‌شود، اما رقیب آن، BMW i7، یک جلوپنجره مصنوعی بازطراحی‌شده با لت‌های کرومی افقی برای تقلید از خودروی احتراقی ب ارائه مشتری می‌دهد.

ستاره ایستاده نیز جدید است و زیور کاپوت کلاس S سنتی را تکرار می کند. در آینده، EQS دارای استاندارد سپر جلو AMG Line خواهد بود. این فقط یک لیفت صورت است، بنابراین شکل بدنه به طریقی باقی مانده است که شبیه تخم مرغ به نظر می‌رسد. حتی با این به‌روزرسانی، EQS به اندازه کلاس S برجسته به نظر نمی‌رسد.

EQS 2025 از نمای جلو

فضای داخلی تا حد زیادی بدون تغییر باقی می‌ماند، اما مرسدس برای دریچه‌های هوای ستون‌های B رنگ‌های کرومی اضافه کرده است. علاوه بر این، بالش‌های پشتی اکنون دارای دوخت کنتراست و لوله کشی چرم ناپا هستند. پس از افزودن 0.2 اینچ فوم به پشتی صندلی‌های عقب، کمی راحت‌تر خواهند بود.

در بدنه اصلاح شده، یک باتری ارتقا یافته با ظرفیت قابل استفاده 118.0 کیلووات‌ساعت به جای 108.4 کیلووات‌ساعت قبلی وجود دارد. این در مقایسه با EQS 2024 که EPA آن را برای EQS 450+ دیفرانسیل عقب 352 مایل ارزیابی کرده است، مقداری برد بیشتری را باز می‌کند. مدل‌های چهار چرخ متحرک EQS 450 و 580 با یک بار شارژ 345 مایل را طی می‌کنند. کم‌کارآمدترین AMG EQS با تنها 305 مایل است.

EQS 2025 از نمای داخل

EQS 2025 همچنین می‌تواند آب بیشتری را به باتری با ظرفیت بالاتر خود برگرداند، زیرا به لطف بازیابی انرژی بهبود یافته از طریق نرم‌افزار جدید برای سیستم ترمز احیاکننده. از آنجایی که از دیسک‌های ترمز کمتر از خودروهای با موتور احتراق داخلی استفاده می‌کنید، لنت‌ها به‌طور خودکار هرازگاهی به‌عنوان نوعی تعمیر و نگهداری روی دیسک‌ها اعمال می‌شوند.

مرسدس EQS اصلاح شده را در اواخر سال جاری در ایالات متحده به فروش خواهد رساند و قیمت آن در زمان مناسب اعلام خواهد شد. اگر به EQS 450+ رضایت دهید، مدل خروجی با قیمت 104400 دلار به فروش می‌رسد. برادر چهار چرخ متحرک آن از 107400 دلار شروع می‌شود در حالی که EQS 580 از 125950 دلار شروع می‌شود. در مورد نوع AMG، مدل اسپرت 147550 دلار به شما تعلق می‌گیرد.

EQS 2025 از نمای پشت

حسابداران استدلال می‌کنند که شما بهتر است یک نمونه کمی استفاده شده از سدان برقی بزرگ بخرید. یک مطالعه اخیر نشان داد که EQS تنها پس از 12 ماه تقریباً نیمی از ارزش خود را از دست می‌دهد. فقط در یک سال، به طور متوسط تقریباً 65143 دلار کاهش می‌یابد.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =