به این مطلب امتیاز دهید

رییس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد که دور جدید فروش محصولات برندهای جهانی خودروساز از طریق سامانه یکپارچه آغاز خواهد شد. به گفته مهدی ضغیمی، سه خودروی چینی در این دور از فروش برای متقاضیان قابل دسترسی خواهند بود.

بر اساس اظهارات معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، خودروهای جتا VS5، جتا VS7 و زوتی به ویترین سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی افزوده شده‌اند تا متقاضیان این خودروها بتوانند فرآیند ثبت نام خود را به پایان برسانند.

رییس سازمان توسعه تجارت تأکید کرد که ابتدا افرادی که در اسفند ماه سال گذشته برای خرید خودروهای وارداتی ثبت نام کرده و هنوز انتخاب نکرده‌اند، به خودروهای ارائه شده دسترسی خواهند داشت.

ضغیمی افزود: اگر ظرفیت خودروهای ارائه شده توسط متقاضیان قدیمی پر نشد، این امکان برای متقاضیان جدید ایجاد خواهد شد تا فرصت خرید خودروهای وارداتی ارائه شده را امتحان کنند.

معاون وزیر صنعت اظهار کرد که زمان عرضه خودروهای وارداتی در دور جدید هنوز مشخص نشده است، اما با انتشار اطلاعیه، زمان عرضه محصولات تولیدی برندهای جهانی خودروساز اعلام خواهد شد.

وزارت صنعت اولین دور فروش خودروهای وارداتی را در اسفند 1401 برگزار کرد و حدود 34 هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند. تاکنون، حدود 4 هزار نفر انصراف داده‌اند و مجموعاً 30 هزار نفر همچنان منتظر خریداری از خودروهای وارداتی هستند. این برای اولین بار است که سیاست گذاری خودرویی امکان حضور متقاضیان جدید را برای خرید خودروهای وارداتی فراهم می‌کند. بنابراین، اگر شما از افرادی هستید که تمایل به خرید سه خودروی وارداتی دارید، منتظر اطلاعیه وزارت صنعت باشید.

منبع : اکوایران

به روز ترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *