به این مطلب امتیاز دهید

آیا به یاد دارید زمانی که Vantage جدید در 24 ساعت دیتونا معرفی شد؟ اگر این کار را انجام ندهیم، ما تقریباً فرصت را از دست می‌دهیم. بدون هیچ اطلاعی، استون مارتین ونتیج GT3 جدید را قبل از معرفی رسمی و بدون اطلاع به هیچ کسی به بازار عرضه کرد. اکنون این اولین بازی رسمی آن است. استون نه تنها جزئیاتی از نسخه جدید Vantage را برای ما ارائه کرده است، بلکه بینشی از ماشین مسابقه نیز ارائه داده است.

GT3 از نمای جلو

Vantage GT3 به طور خلاصه یک Vantage معمولی است که به شدت برای رقابت در مسابقات استقامتی تغییر یافته است. این شامل رول کیج در شاسی آلومینیومی متصل، پنل‌های بدنه از فیبر کربن و تعدادی تغییرات دیگر است که برای استفاده در مسیر مناسب هستند.

همه ماشین‌های کلاس GT3 زندگی خود را به عنوان ماشین‌های تولیدی واقعی شروع می‌کنند و Vantage جدید نیز اینگونه است. این خودروها همگی منحصر به فرد هستند اما با وجود تنوع، عملکرد بسیار مشابهی دارند. بر اساس مقررات، استون موتور اصلی مشابه خودروی تولیدی دارد، اما برای تولید بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ اسب بخار، تنظیم شده است. همه خودروهای کلاس GT3 باید بین ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ کیلوگرم وزن داشته باشند.

GT3 از نمای عقب

Vantage GT3 قدیمی یک خودروی مسابقه‌ای محبوب برای مشتریان بود و استون فکر می‌کند مدل جدید نیز تفاوتی نخواهد داشت. تا پایان فصل ۲۰۲۴، این خودروساز انتظار دارد ۳۰ اتومبیل در پیست‌های سراسر جهان شرکت کنند. این تا حدی به این دلیل است که استون در حال حاضر تیم‌های مشتریان زیادی دارد که از خودروی خود استفاده می‌کنند، اما همچنین به این دلیل است که برای سری‌های مختلف مناسب است.

علیرغم موفقیت این فرمول، شرکت خودروساز قبلی را دارای برخی ویژگی‌های هندلینگ “چالش برانگیز” توصیف کرد که به گفته وی در مدل جدید اصلاح شده است. بازخورد رانندگان پس از یک برنامه توسعه گسترده مثبت بوده است، به طوری که خودرو به عنوان “بدون عیب” و بسیار بخشنده توصیف شده است.

GT3 از نمای کنار

اگر می‌خواهید یک Vantage GT3 را در عمل ببینید، فرصت‌های زیادی برای این کار وجود دارد. علاوه بر مسابقه در مسابقات اتومبیل‌رانی ورزشی IMSA WeatherTech در ایالات متحده، در مسابقات قهرمانی استقامت جهانی FIA (WEC)، سری لمانز اروپا (ELMS) و سری Nürburgring Langstrecken (NLS) نیز شرکت خواهد کرد. به طور کلی، این یک بارگیری عظیم برای تمامی طرفداران خودروهای مسابقه‌ای است.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع خودرو به سایت کار مگز سری بزنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =