به این مطلب امتیاز دهید

خبر از خودروی جدید K4 از کمپانی کیا، که قرار است در نمایشگاه خودروی نیویورک در تاریخ 27 مارس معرفی شود، منتشر شده است. این خودرو قرار است سدان کامپکت موجود را جایگزین کند. طراحی نهایی این خودرو تنها یک هفته پیش به نمایش گذاشته شده است و تصاویر تیزر منتشر شده برای افزایش جذابیت آن کار کرده‌اند.

K4 2025 به نظر متفاوتی از مدل فعلی خود می‌آید. این خودرو برخی ویژگی‌های ظاهری را با مدل K3 که در آگوست 2023 معرفی شده بود، به اشتراک می‌گذارد اما به ایالات متحده عرضه نخواهد شد. آخرین تصاویر منتشر شده از K4 نشان می‌دهد که این خودرو دارای چراغ‌های آویزانی است که به یاد کادیلاک می‌اندازند. این تصاویر، نوردهی و روشنایی را تغییر داده‌اند تا جزئیات طراحی بیشتری از خودروی K4 را نشان دهند.

k4 از نمای کناری

یکی از ویژگی‌های جالب آینده این خودرو، دستگیره‌های درهای عقب است که در پایه ستون “پنهان” شده‌اند. علاوه بر این، یک چهارم شیشه عقب به طرزی عجیب و غریب شکل داده شده است که به تصور می‌رسد پنهان شده در پشت پانل است. این طراحی غیر معمول، با توجه به روند طراحی‌های جسورانه اخیر کیا، به نظر عادی نمی‌آید.

K4 جدید به نظر می‌رسد بزرگتر از فورته که قرار است جایگزین شود، باشد. این خودرو جدید آخرین عضو در خانواده سدان‌های الفبایی کیا است. K5 قبلاً با نام Optima شناخته می‌شد و Cadenza به K7 تغییر نام داد و سپس با K8 جایگزین شد. خودروهای کادنزا و K900 پس از سال 2021 از بازار ایالات متحده خارج شدند. همچنین، استینگر که یک لیفت بک/هاچ بک بود، از فهرست خودروهای ارائه شده حذف شده است.

k4 از نمای عقب

این سدان جدید احتمالاً با هیوندای النترا مرتبط است، که در اواسط سال 2023 به بازار عرضه شد. با توجه به اینکه این خودرو یکی از کمترین خودروهای با قیمت کمتر از 20000 دلار است، جایگزین فورته باید به صرفه باشد، با این حال با افزودن هزینه‌های مقصد، قیمت آن از این آستانه بالاتر خواهد رفت.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع خودرو به سایت کار مگز سری بزنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 17 =