5/5 - (1 امتیاز)

افشاگری جدید یک نماینده مجلس درباره دریافت خودرو فیدلیتی توسط نمایندگان! یک نماینده مجلس به تازگی اظهاراتی درباره دریافت فیدلیتی خودروها توسط همکاران خود کرده است. یکی از کاندیدایان مرحله دوم انتخابات مجلس در تهران این موضوع را بررسی کرده و تاکید کرده است که ارتباطی بین گرفتن فیدلیتی و استیضاح وجود ندارد. اما ورود فیدلیتی به مجلس و دریافت آن توسط برخی از نمایندگان و کارکنان، یک مسئله مجزا است.

بیشتر بخوانید : قیمت روز فیدلیتی

در فیلمی که سیدنظام الدین موسوی، دبیر ائتلاف مردمی امناء، در فضای مجازی منتشر کرده است، به ماجرای دریافت خودروهای شاسی بلند توسط برخی از نمایندگان مجلس اشاره شده است :

آن زمان مطرح شد که تعدادی خودرو شاسی بلند میان نمایندگان توزیع کردند تا استیضاح صورت نگیرد و گفتند که سیدنظام الدین موسوی باراها و بارها این مسئله را تکذیب کرده است، در صورتی که من چنین حرفی نزده ام.

او ادامه داد:

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، نظرات هیئت رییسه را اعلام می کند، نه نظرات شخصی خود را. او طبق قانون باید امانت دار باشد. بنده هم به عنوان سخنگوی هیات رئیسه مجلس جمع بندی رسمی جلسات را بیرون ارائه می کردم و نظرات شخصی خود را در صفحه شخصی خودم مطرح می کردم.

موسوی افزود:

در همان ایام مطرح شد که فلانی ماجرای فیدلیتی را تکذیب کرده و گفته چنین چیزی نبوده است. اولا بنده جمع بندی تصمیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی را به بیرون منتقل کردم و بر خلاف اینکه گفتند نظام الدین موسوی گفته که اصلا فیدلیتی در مجلس گرفته نشده است، من این را نگفتم.

کاندیدای تهران در انتخابات ذکر کرد:

اولین کسی که این ادعا را مطرح کرد، یکی از نمایندگان مجلس بود. فهوای حرف او این بود که وزیر صمت سابق که قرار بود در مجلس استیضاح شود، تعدادی ماشین شاسی بلند بین نمایندگان توزیع کردند که استیضاح صورت نگیرد. این ادعا غلط بود و همان موقع وزیر صمت که بعدا در آستانه استیضاح قرار گرفت، آن را رد کرد و گفت چنین چیزی نبوده است و به دادگستری نامه زد تا پیگیری کنند.

موسوی ادامه داد:

از سوی دیگر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی کرد و آن نماینده ای که این ادعا را مطرح کرده بود، در قوه قضائیه محکوم شد. آن چیزی را هم که من به نقل از حراست مجلس رد کردم این بود که رابطه ای میان استیضاح و گرفتن فیدلیتی نیست. اما اینکه فیدلیتی وارد مجلس شده و برخی از نمایندگان و کارکنان گرفته اند، امر دیگری است.

وی افزود :

گزارش آن خودروها را کمیسیون اصل ۹۰ تهیه کرد و به رئیس مجلس داد. در حالیکه به دروغ گفتند سیدنظام الدین موسوی بارها و بارها این مسئله را تکذیب کرده است، اما من چنین حرفی نزده ام.

منبع : خبرآنلاین

“جدیدترین اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید ” 

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =