5/5 - (1 امتیاز)

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، در یک اعلان به خبری مبنی بر دستگیری سارقان قطعات خودرو در حین عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فلاورجان و کشف ۱۲۲ فقره سرقت با دستگیری این متهمان خبر داد. محمدرضا هاشمی‌فر، جانشین فرمانده انتظامی در اصفهان، به این موضوع اشاره نمود:

در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات خودرو شامل باطری و دستگاه ای سی یو از خودرو های وانت بار در شهرستان فلاورجان، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

کارآگاهان پس از بررسی محل‌های وقوع سرقت و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی سرانجام دریافتند عاملان این سرقت‌ها ۲ نفر هستند که  در ساعات خلوت و پایانی شب در خیابان‌های و کوچه‌ها پرسه زده و در یک فرصت مناسب درب کاپوت خودروها باز و  اقدام به سرقت می‌کنند.

هاشمی فر بیان کرد:

تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه ماموران واحد گشت کلانتری ۱۱ شهر فلاورجان حین گشت زنی در سطح حوزه ماموریتی خود خودروی سارقان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در بازرسی از خودروی سارقان  یک دستگاه esu وانت پیکان و چند اهرم نگهدارنده باطری خودرو کشف شد، بیان کرد:

 متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در مواجه با اسناد و مدارک مستند پلیس نهایتاً به جرم خود معترف و از ۱۲۰ فقره سرقت شامل  ۱۰۵ فقره سرقت باطری و۱۷ فقره سرقت ecu پرده برداشتند.

وی از دستگیری یک فرد مالخر با اعتراف متهمان خبر داد و گفت:

هر ۳ فرد دستگیر شده در نهایت با تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده  شدند.

هاشمی‌فر با تأکید بر اهمیت حفظ امنیت و آرامش در جامعه و نیز اقدامات لازم برای مقابله با جرم‌اکنان و تخلف‌کاران به عنوان خط قرمز پلیس، از شهروندان خواست تا همراهی با نیروی پلیس را تسهیل نموده و با توجه به هشدارها و راهنماهای پیشگیرانه پلیس، در صورت مشاهده هر نوع فعالیت مشکوک، فوراً با استفاده از شماره ارتباطی ۱۱۰ این موارد را به پلیس اطلاع دهند.

منبع : sadonline.ir

جدیدترین اخبار خودرو در carsmagz

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 9 =