به این مطلب امتیاز دهید

نسل آینده دوج چارجر – که به عنوان جانشین چلنجر معرفی خواهد شد – در حال حاضر تحت حریم خصوصی قرار دارد و جزئیات رسمی در مورد این خودرو بسیار محدود است. اما گزارش‌های تایید نشده نشان می‌دهند که دوج چارجر EV با خروجی اسب بخار بیشتری نسبت به Hellcat V8 تولید می‌کند.

دوج چارجر 2025 از نمای کنار

منابع ناشناس در The Drive از اطلاعات یک فرد داخلی خودروسازی گزارش داده‌اند که دوج چارجر EV با سه پیشرانه اصلی عرضه خواهد شد. در زمینه موتورهای گازسوز، نسخه‌های شش نیروگاه مستقیم نیز برای کسانی که ترجیح می‌دهند از فناوری باطری استفاده نکنند، ارائه خواهند شد.

اطلاعات ارائه‌شده نهایتاً از منابع تایید نشده آمده‌اند و توسط دوج تایید نشده‌اند، بنابراین باید با احتیاط به آنها نگریست. این مدل خودروی الکتریکی مبتنی بر معماری 400 ولتی است و یک موتور الکتریکی تکی در عقب دارد که توان حدود 402 اسب بخار را تولید می‌کند. این کمتر از خروجی 456 اسب بخاری است که قبلاً اعلام شده بود، اما دوج تایید نکرده است و قصد دارد بسته‌های ارتقاء را برای کسانی که تمایل به قدرت بیشتر دارند، ارائه دهد.

دوج چارجر 2025 از نمای جلو

مدل میان‌رده از معماری 400 ولتی استفاده می‌کند و یک موتور الکتریکی دیگر در جلو نیز دارد که توان حدود 670 اسب بخار و سیستم چهارچرخ متحرک در جاده را ارائه می‌دهد. این بیشتر از آن چیزی است که قبلا گزارش شده بود و بسته‌های ارتقاء می‌توانند این توان را افزایش دهند. در نهایت، این خودروی الکتریکی قدرت تولید 885 اسب بخار خواهد داشت که بخشی از آن به لطف معماری الکتریکی 800 ولتی است.

دوج چارجر 2025 از نمای پشت

در زمینه موتورهای گازسوز، انتظار می‌رود که حداقل دو نسخه از موتورهای مستقیم 6 هسته‌ای Hurricane ارائه شود. مدل پایه دوج چارجر 2025 توانایی 420 اسب بخار دارد، در حالی که نسخه با توان بالاتر حدود 510 اسب بخار خواهد داشت. این توانایی کمتر از برخی از خودروهای الکتریکی است، اما نسبت قدرت به وزن می‌تواند تفاوت عملکرد را یکسان کند، زیرا باتری‌ها سنگین هستند.

دوج چارجر 2025 از نمای سه رخ

در حال حاضر، دوج هیچ اظهار نظری در مورد این اطلاعات نکرده و مشخصات نهایی چارجر را منتشر نکرده است. بنابراین، اطلاعاتی که در دسترس داریم، از منابع مختلف و ناشناس آمده‌اند. تصاویری که از بدنه آن گرفته شده است، نشان می‌دهند که تغییرات اساسی در طراحی از مدل مفهومی به مدل تولیدی اعمال نخواهد شد. منتظر بمانید، زیرا انتظار می‌رود فروش این مدل از سال 2025 آغاز شود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار خودرو به سایت مجله خودرو کار مگز سری بزنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =