1403-03-29 17:43
Search
Close this search box.
5/5 - (1 امتیاز)

خودروهای آلمانی با گذشت زمان و افزایش سن، ممکن است قابلیت های خود را کاهش دهند، اما هرگز ندیده‌ایم که خودروهای آلمانی با مشکلات مکانیکی جدی مواجه شوند. در ماه نوامبر، کانال یوتیوب Speed Academy یک کلیپ جالب در اینستاگرام منتشر کرد که به نظر می‌آید عیب الکتریکی عجیبی را که تا به حال در یک BMW دیده نشده بود، نشان می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد که پیتر تاراچ سعی دارد یک مشکل با دکمه EDC نسل E90 M3 خود (که مسئول کنترل سفتی دمپرها است) را حل کند. به ناگهان، دود صورتی عجیبی از زیر دکمه شروع به بیرون ریخته می‌شود.

 

تاراچ سریعاً ماشین را خاموش می‌کند، اما نه قبل از اینکه دود بیشتری به داخل کابین پخش شود. نظرات زیر ویدئو به شکل طنزآمیزی پر از طناب ذهنی هستند. یکی از توضیحات می‌خواند: “نشان دادن جنسیت BMW معمولی.” دیگری اظهار داشته که: “این آزمایش یک نسخه پخش عطر توت‌فرنگی از BMW است. اگر همیشه این احساس را می‌خواهید، 50 دلار در ماه برای اشتراک ماهانه ما داشته باشید.”

متاسفانه، در ویدئوی به‌روزرسانی آخرین، جزئیات بیشتری در مورد این خرابی عجیب ارائه نشده است. تفسیرها نشان می‌دهد که دود ممکن است به دلیل گیر کردن سیم یا ورود مایع به کنسول مرکزی رخ داده باشد. در هر صورت، امیدواریم که تاراچ از تنفس دود خودداری کرده باشد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار خودرو به سایت مجله خودرو کار مگز سری بزنید.

ادامه مطلب
دوئل سرعت لندکروز 70 مدل 2024 چهار سیلندر در مقابل V8 + ویدیو
به اشتراک بگذارید:

subscriber

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 11 =