5/5 - (1 امتیاز)

در آخر هفته، اداره پلیس Ann Arbor درگیر تعقیب و گریز بود که به دلایلی غیرعادی بود. اول، وسیله نقلیه ای که آنها تعقیب می کردند یک لیفتراک بود. دوم اینکه راننده یک کودک 12 ساله بود.

حوالی ساعت 6:45 بعدازظهر با این اداره تماس گرفته شد. روز شنبه، 25 نوامبر، پس از گزارش سرقت یک لیفتراک در نزدیکی یک مدرسه راهنمایی محلی. اندکی بعد، پلیس خودرو را پیدا کرد که با سرعت تقریباً 15 تا 20 مایل در ساعت (24 تا 32 کیلومتر در ساعت) رانندگی می کرد.

در فیلمی از این حادثه شنیده می شود که پلیس به یکدیگر هشدار می دهد که از جلوی خودرو به دلیل خطر ناشی از اتصال لیفتراک دوری کنند. این بدان معنا بود که اداره پلیس Ann Arbor پسر را از ساعت 6:45 تا حدود 7:20 تعقیب کرد، زمانی که او محدوده شهر را از طریق پل M-14 ترک کرد. پس از آن، کلانتر شهرستان Washtenaw تعقیب و گریز را آغاز کرد.

معاونان کلانتری تا قبل از ساعت 20:00 به تعقیب لیفتراک پرداختند. وقتی پسر بالاخره ماشین را متوقف کرد. جای تعجب دارد که آیا زمان خواب او بود یا خیر. خوشبختانه بر اثر این جویری هیچ مصدومی گزارش نشده است. با این حال، منجر به آسیب رساندن به حدود 10 خودروی پارک شده و سقوط چندین علامت جاده ای شد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار خودرو به سایت مجله خودرو کار مگز سری بزنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *