3.8/5 - (21 امتیاز)

شرکت خودروسازی کرمان موتور، برای اشخاصی که در مرحله دوم سامانه یکپارچه فروش، خودرویی به آنها تعلق نگرفته ، امکان ثبت‌نام در نظر گرفته است. مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، مهدی تقدسی، اعلام کرد که شرکت کرمان موتور به افرادی که خودروی مورد نظرشان در لیست انتخابی سامانه قرار نگرفته و در مرحله دوم این سامانه حضور دارند، فرصت ثبت‌نام را فراهم کرده است.

سامانه یکپارچه فروش کرمان موتور

مطلب پیشنهادی کارمگز : لندکروز 2023

 

تقدسی افزود: این طرح فروش مختص سه درصد از افرادی است که در مرحله دوم سامانه یکپارچه حاضری دارند و به خودرویی دسترسی ندارند؛ این افراد می‌توانند از محصولات کرمان موتور انتخاب کنند.

وی تاکید کرد: فروش خارج از چارچوب سامانه همچنان امکان‌پذیر نمی‌باشد و تمامی شرکت‌ها باید طبق قوانین و مقررات سامانه، خودروهای خود را به مشتریان ارائه دهند.

تقدسی افزود: سامانه یکپارچه فروش خودرو، برای سایر محصولات و خودروهای داخلی نیز، در ماه شهریور امسال، فرصت انتخاب خودرو برای افرادی که در مرحله دوم این سامانه حضور دارند ارائه خواهد داد. این افراد می‌توانند از میان خودروهایی که در این مرحله عرضه می‌شوند، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و در زمان تحویل، از آن بهره‌برداری کنند.

منبع : اقتصاد نیوز

به روز ترین اخبار خودرو را در کارمگز دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 7 =