4.7/5 - (3 امتیاز)

سامانه یکپارچه خودرو همه را شوکه کرد ! سامانه یکپارچه عرضه خودرو، از دیروز به کار خود ادامه داده است. با این حال، این دور از دیگر دورهای قبلی تفاوت دارد. در این مرحله، خودروها فقط از موجودی افزایش تولید و ظرفیت اضافی شرکت‌ها عرضه می‌شوند.

سامانه یکپارچه عرضه خودرو، در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که از دوشنبه، ۲۴ مهر ماه، عرضه خودروها از موجودی افزایش تولید و ظرفیت اضافی تولید‌کنندگان خودرو آغاز شده است. این عرضه خودروها به صورت دستوری نیست و تنها خودروهایی که تولید زیاد دارند یا ظرفیت اضافی دارند، به سامانه عرضه می‌شوند. به همین دلیل، شرکت‌های داخلی مانند ایران خودرو و سایپا در این دوره خودروهایی عرضه نکرده‌اند.

مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه عرضه خودرو، بیان کرده است که “این نوع جدید از عرضه خودرو در سامانه به خودروسازان اجازه می‌دهد که خودروها را بر اساس تولید اضافی خود عرضه کنند. این روش با مشارکت چهار شرکت، یعنی کرمان موتور، مدیران خودرو، صنایع خودروسازی ایلیا و سانیار موتور پارسیان آغاز شده است.”

در این دوره، تعدادی از محصولات مونتاژی از چهار خودروساز عرضه می‌شوند. این محصولات به صورت فروش ویژه (تحویل در ۳ ماه) عرضه می‌شوند. لازم به ذکر است که افرادی که دعوتنامه‌ای صادر نشده یا خودرویی خرید نکرده‌اند، در این برنامه مشمول نمی‌شوند.

شرکتنام خودرو
مدیران خودروArrizo 6PROExcellent
مدیران خودروFX Premium
مدیران خودروC55 ProIE
کرمان موتورJACS3
کرمان موتورJACS4
کرمان موتورJACS5
کرمان موتورKMC JV
صنایع خودروسازی ایلیاYV دایون
سانیا موتور پارسیانX35

منبع : eghtesadnews.com

تازه ترین اخبار خودرو در مجله خودرو کارمگز

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 14 =