به این مطلب امتیاز دهید

تمامی افرادی که قصد خرید محصولات از شرکت‌های مدیران و کرمان را دارند و تاریخ تحویل آن‌ها در فصول آتی یا سال ۱۴۰۳ می‌باشد، می‌توانند از طریق سامانه مربوطه اقدام نمایند.

در مرحله دوم ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو، تنها سه درصد از افراد علاقه‌مند به خرید خودرو تخصیص نخواهند یافت. این افراد می‌توانند از میان محصولات منتخب شرکت‌های خودروسازی مانند کرمان موتور و مدیران خودرو، خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

۱. اشخاصی که قصد خرید محصولات شرکت‌های مدیران و کرمان با تاریخ تحویل در فصول آتی یا سال ۱۴۰۳ را دارند، ابتدا باید گزینه لغو سفارش را انتخاب کرده و سپس از میان محصولات همان خودروساز، خودروی جدید خود را انتخاب نمایند.

۲. افرادی که در مرحله دوم نوبت‌دهی سامانه، هیچ خودرویی به آن‌ها تخصیص داده نشده است، می‌توانند از محصولات دو شرکت خودروسازی کرمان موتور و مدیران خودرو، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

فرآیند ثبت‌نام از تاریخ ۶ شهریور تا ۹ شهریور ادامه خواهد داشت. از طرف شرکت کرمان موتور، چهار مدل خودروی J۴، J۷، S۳ و S۵ و همچنین از شرکت مدیران خودرو، پنج مدل خودروی آریزو ۶، FX، تیگو ۷، X۲۲ و X۵۵ برای انتخاب افراد علاقه‌مند قرار گرفته است.

جدیدترین ها را در  اخبار خودرو کار مگز دنبال کنید.

منبع : khabargardoon.ir

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =