1403-03-24 07:53
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

سقوط قیمت ۲۵۰ میلیونی خودرو محبوب ایران خودرو این شرکت را ورشکسته کرد ! قیمت خودروها در بازار تحت تأثیر عوامل گوناگونی قرار دارد که شامل عوامل داخلی و خارجی می‌شوند. فاکتورهای داخلی شامل مواردی همچون کیفیت خودرو، تکنولوژی مورد استفاده در ساخت، قابلیت‌های امنیتی و رفاهی، طراحی و شناسایی برند خودرو و… هستند. از سوی دیگر، عوامل خارجی شامل نرخ ارز، قیمت سوخت، قوانین و مقررات حاکم بر دولت، رقابت با سایر شرکت‌های خودروسازی، تقاضای بازار و… می‌باشند. به همین دلیل، قیمت نهایی خودروها در بازار تحت تأثیر یک سلسله از عوامل داخلی و خارجی قرار دارد و هرکدام از این عوامل ممکن است بر قیمت نهایی خودرو تأثیرگذار باشد. در حال حاضر، خواندن درباره افزایش قیمت برخی از مدل‌های دنا در بازار نیز اطلاعاتی که امروز منتشر شده است، را در اختیار دارید.

قیمت دنا صفر قیمت کارخانه دنا

 

جهت اطلاع از قیمت خودرو امروز با کارمگز همراه باشید.

 

قیمت خودروی دنا صفر در بازار آزاد به کاهش افتاده است. بر اساس آخرین روزنامه قیمت محصولات شرکت ایران خودرو، هزینه خرید دنا پلاس با ۶ دنده توربو به مبلغ ۷۴۲ میلیون تومان رسیده است. بررسی نشان می‌دهد که این خودرو با ریزش ۱۵۸ میلیون تومانی نسبت به ابتدای سال، در حال حاضر با قیمت کلی ۷۴۲ میلیون تومان عرضه می‌شود. همچنین، هزینه دنا پلاس با دنده‌های ساده در سال ۱۴۰۱ از ۷۷۰ میلیون تومان در ابتدای سال به ۶۵۰ میلیون تومان کاهش یافته و ۱۲۰ میلیون تومان ارزان‌تر اعلام شده است. همچنین، قیمت دنا پلاس اتوماتیک توربو که در ابتدای سال یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان بود، کنون به ۸۰۰ میلیون تومان کاهش یافته و ۲۵۰ میلیون تومان ارزان‌تر از قبل می‌باشد.

ادامه مطلب
بشتابید که طرح جدید پیش فروش سایپا آغاز شد! + شرایط و قیمت

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دنا دست دوم

به گزارش قیمت‌های کارخانه ایران خودرو، هزینه خرید دنا پلاس جوانان اتوماتیک توربو حدود ۶۶۹ میلیون تومان تصویب شده است. همچنین، قیمت دنا پلاس مدل اتوماتیک توربو در کارخانه به ۵۴۴ میلیون تومان می‌رسد.

منبع : اقتصاد آنلاین

مهم ترین اخبار خودرو را در مجله ماشین کار مگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 14 =