5/5 - (1 امتیاز)

شورلت اطلاعات مربوط به قدرت و گشتاور برای نسخه‌های 2LT و RS بلیزر EV 2024 با سیستم چهار چرخ متحرک دو موتوره را منتشر کرده است. هر دو نسخه با سیستم دیفرانسیل چهار چرخ متحرک، قدرتی معادل 288 اسب بخار و گشتاوری به اندازه 333 پوند-فوت دارند. این اولین باری است که شورلت اطلاعات مربوط به قدرت و گشتاور این دو نسخه از SUV الکتریکی خود را اعلام کرده است. این اطلاعات هنوز تایید نشده است پس از دریافت تایید رسمی، اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد.

قبلاً، شورلت اطلاعات مربوط به قدرت و گشتاور بلیزر EV SS را اعلام کرده بود که دارای 557 اسب بخار قدرت و حداکثر 648 پوند-فوت گشتاور می‌باشد، و همچنین مدل بلیزر EV PPV (که یک وسیله نقلیه تعقیب پلیس است) با 498 اسب بخار قدرت و 531 پوند-فوت گشتاور معرفی شده بود. در حال حاضر، اطلاعات مربوط به قدرت برای 2LT با محرک جلو و RS با محرک عقب هنوز منتشر نشده‌اند و در انتظار اعلام رسمی از سوی شورلت می‌باشند.

2024 Chevrolet Blazer

در ماه جولای، شورولت به‌روزرسانی‌هایی در قیمت‌ها انجام داد و رده‌بندی محدوده‌ی EPA را برای نسخه‌های 2LT AWD، RS AWD و RS RWD از مدل Blazer اعلام کرد. نسخه‌ی Blazer EV 2LT AWD با قیمت پایه‌ای ۵۶،۷۱۵ دلار (شامل هزینه حمل و نقل) عرضه می‌شود و بر اساس اندازه‌گیری‌های EPA، برد حدودی آن را به ۲۷۹ مایل تعیین کرده‌اند.

مدل Blazer EV سال آینده، به همراه تریم 2LT FWD، قرار است به بازار عرضه شود. هنوز قیمت دقیق این مدل در دسترس نیست، اما بر اساس اعلامات شورلت، انتظار می‌رود که این خودرو تا 293 مایل در هر شارژ برود.

در خصوص نسخه‌های Blazer EV RS AWD مدل 2024، قیمت ابتدایی آن از 60215 دلار شروع می‌شود و با مسافتی تقریبی حدود 279 مایل بر اساس برآورد EPA عرضه می‌شود. نکته جالب اینجاست که نسخه Blazer EV RS RWD، با تمام تجهیزات، 61790 دلار هزینه دارد و بر اساس اعلام کمپانی، برد بی‌نظیری حدود 320 مایل در یک شارژ دارد.

شورلت بلیزر 2024

ماه گذشته، شورلت سفارش‌های Blazer EV 2LT AWD و RS AWD را آغاز کرد، که این نسخه‌ها اولین مدل‌هایی هستند که به فروشندگان عرضه می‌شوند. همچنین، Blazer EV SS در بهار 2024 در دسترس قرار خواهد گرفت، بعد از اینکه عرضه‌اش کمی به تأخیر افتاد.

متأسفانه، شورلت تصمیم گرفته است که تریم پایه‌ای 1LT را از خط تولید حذف کند. این تریم جای خود را به مدل Blazer EV 2LT FWD می‌دهد که در سال 2024 به بازار عرضه خواهد شد، اما هنوز قیمت دقیق آن اعلام نشده است. احتمالاً این مدل گران‌تر از 1LT خواهد بود، چرا که نسخه 2LT AWD از 56715 دلار شروع می‌شود.

 

مطلب پیشنهادی : قیمت تویوتا لندکروز 2022 چقدر است؟
به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 9 =