1403-05-04 04:56
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

شوک بهمن موتور با لغو فروش فوق العاده 5 خودروی محبوبش!! – فروش فوق العاده خودرو از مسیری غیر از سامانه یکپارچه فروش هنوز در دستورکار نیست و سیاست گذار اصرار دارد تا در صورتی که خودروسازان قصد ارائه محصولات تولیدی خود را به صورت فروش فوق العاده (با تحویل خودرو به صورت سه ماهه) داشته باشند، این اقدام تنها از طریق سامانه یکپارچه فروش صورت گیرد. بهمن موتور همچنین فروش محصولات خود را به صورت فروش فوق العاده خارج از سامانه یکپارچه فروش رد کرده است.

در اواخر هفته گذشته، اعلام شده بود که این شرکت خودروسازی خصوصی قصد دارد از اول مهر ماه جاری مدل هایی از خودروهای خود را از جمله دیگنیتی پرستیژ، دیگنیتی پرایم، فیدلیتی تیپ 1، فیدلیتی تیپ 2 و ریسپکت پرایم را به صورت فروش فوق العاده با قیمت کارخانه به مشتریان عرضه کند. مدل‌های مورد اشاره به سال 1402 تعلق دارند. این خبر توسط مدیران فروش بهمن موتور تکذیب شد و اعلام شد که محصولات مذکور در این فروش فوق العاده در هفته سوم آذر ماه امسال به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

مطلب پیشنهادی کار مگز : بنز جی کلاس ۲۰۲۳

 

پس از منتشر شدن این خبر، بهمن موتور در یک اطلاعیه رسمی واکنش نشان داد و اعلام کرد که هیچ فروش خارج از سامانه یکپارچه در دستور کار شرکت نیست. آنچه به عنوان فروش فوق العاده توسط این شرکت اعلام شده، مرتبط با تکمیل وجه متقاضیان مرحله اول سامانه جامع یکپارچه فروش با مهلت تحویل تا مهر ماه 1402 است.

ادامه مطلب
لیست قیمت میتسوبیشی کارکرده بازار خودرو + 5 خرداد

بعد از اقدام کرمان موتور در فروش محصولات خود به صورت نقدی و اقساطی، گمانه زنی هایی در مورد اینکه خودروسازان خصوصی دیگر نیازی به عرضه محصولات خود از طریق سامانه یکپارچه ندارند، به وجود آمد. اما تکذیب این خبر توسط مدیران بهمن موتور و تأکید آنها بر اینکه عرضه محصولات از طریق سامانه یکپارچه فروش تنها مسیر معتبر است، نشان دهنده این است که سیاست گذار هنوز از تصمیمات نهایی در این زمینه عقب نشسته و سامانه یکپارچه فروش خودرو به عنوان مسیری تنها برای عرضه محصولات توسط خودروسازان در نظر گرفته شده است.

منبع : eghtesad100.ir

دسته اول ترین خبر ها در اخبار خودرو کار مگز

به اشتراک بگذارید:

contributor

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *