به این مطلب امتیاز دهید

تسلا Cybertruck با توانایی متوقف کردن گلوله‌ها و اثبات این ویژگی از طریق یک ویدیو، نشان داده است که این کامیون قابلیت مقاومت در برابر گلوله‌های کم قدرت، از جمله گلوله‌های 9 میلی‌متری، را دارد.

سایبرتراک تسلا از نمای دور

ویدیو نشان می‌دهد چگونه Cybertruck می‌تواند به شدت گلوله‌ها را متوقف کرده و سپس بدون هیچ تأثیر جانبی، مانند نفوذ گلوله به بیرون، ادامه دهد. در ویدیو، از گلوله‌های کالیبر 45 تامی گان، تفنگ دستی 9 میلی‌متری Glock و مسلسل 9 میلی‌متری MP5-SD استفاده شده است. انعطاف پذیری پانل‌های بدنه از جنس فولاد ضد زنگ در برابر ضربه گلوله‌ها به وضوح مشاهده شده است، و حتی گلوله‌ای به بیرون کامیون نفوذ نکرده است، با وجود فرورفتگی‌های ظاهری در نمای بیرونی.

به نظر می‌رسد که گلوله‌های با قدرت بیشتر، به ویژه از تفنگ، ممکن است قادر به نفوذ به فولاد Cybertruck باشند. ضخامت 3 میلی‌متری فولاد ضد زنگ در نمای بیرونی کامیون باعث مقاومت در برابر گلوله‌های کم قدرت شده است. این فولاد همچنین از لحاظ مقاومت به پارگی نسبت به فولاد معمولی برتری دارد.

سایبرتراک تسلا از نمای پشت

هرچند این ویژگی مقاومت در برابر گلوله ممکن است برای برخی افراد مفید نباشد، اما برای برخی دیگر ممکن است احساس اطمینان و امنیت بیشتری ایجاد کند.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار خوردو به مجله خودرو سایت کار مگز سری بزنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نوزده =