به این مطلب امتیاز دهید

مک مانوس تصمیم گرفته است یک فورد F-150 لایتنینگ را انتخاب کند تا تجربه‌ای متفاوت از زندگی با یک پیکاپ الکتریکی داشته باشد، زیرا او در تیم کار بر روی نسل بعدی کامیون برقی فورد مشغول به کار است. مک‌مانوس اظهار داشته است: «هزینه‌ای که در این مورد [اف-150 لایتنینگ] وجود دارد بسیار زیاد است. اما فورد F-150 لایتنینگ واقعاً یک خودروی بزرگ و قدرتمند است و دارای ویژگی‌های زیادی در آستین خود دارد که آن را به یک وسیله نقلیه عالی تبدیل کرده‌اند – به شرطی که شما باهوش باشید و بدانید چگونه از این ویژگی‌ها بهره‌برداری کنید.

F-150 از نمای جلو

مک‌مانوس با افتخار به امکانات برقی خود در کامیون F-150 Lightning اشاره می‌کند. او توضیح می‌دهد: «من چهار پریز برق خانگی در جلوی کامیونم دارم، همچنین در درگاه‌های USB و در تخت خود هشت پریز برق و یک پریز 220 ولت نصب کردم.» او از این امکانات برای ارتقاء تجربه خود استفاده می‌کند و این فرصت را برای بهبود نسبت به ماشین خود قبلی، Mach-E، می‌بیند.

F-150 از نمای پشت

با این امکانات در اختیار، مک‌مانوس تصمیم می‌گیرد از کمالات F-150 Lightning بهره‌برداری کند. او با خنده می‌گوید: «من می‌دانستم نمی‌توانم آب نبات را با آن پر کنم، حداقل به این دلیل که اگر این کار را کنم، ممکن است ورشکست شوم!» با این شوخی، او نشان می‌دهد که می‌خواست از تمامی امکانات جذاب کامیون استفاده کند و به همین دلیل تصمیم به خرید آن گرفته است.

F-150 از نمای کنار

مک‌مانوس با ابتکار آغاز به ارتقاء داخل کابین کامیون می‌کند. او یک تلویزیون HD کوچک را نصب می‌کند و با رندرهای شگفت‌انگیز از ابرهای قرمز و مه‌های چرخان، یک جو فضایی خاص ایجاد می‌کند. سپس یک دستگاه دودکش را اضافه می‌کند که دودی قرمز رنگ پشت تلویزیون ایجاد می‌کند، تا جلوه‌ای مهیب و هیجان‌انگیز به کابینه بدهد. او همچنین دندان‌های هسته فومی را اضافه می‌کند که این بار دندان‌های پایین را حذف کرده تا کودکان به آسانی به آب‌نبات در ناحیه خنکتر دسترسی داشته باشند. برای تکمیل تجربه، او یک کیت زیردرخششی به سبک «سریع و خشمگین» نصب می‌کند که به صدا و نور واکنش نشان می‌دهد و فضا را با رنگ‌های مختلف آغاز می‌کند.

برای اطاع از جدیدترین اخبار خودرو به سایت مجله خودرو کار مگز سری بزنید

به اشتراک بگذارید:

administrator

بامداد هستم و خیلی از خبرهای روز تکنولوژی در خودروها لذت می برم و همیشه براتون اینجا اونها رو مینویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =