1403-04-26 06:59
Search
Close this search box.
به این مطلب امتیاز دهید

فروش اقساطی خودروی لوکس آغاز شده است!! شرکت فردا موتورز در ماه مهر سال 1402، شرایط و جزئیات فروش اقساطی ویژه ۲۴ ماهه برای سه محصول خود را معرفی کرده است. این سه محصول شامل خودروهای سوبا M4، فردا T5 و فردا SX5 می باشند. این خودروها با پیش‌پرداخت 50 درصد و اقساط ۲۴ ماهه عرضه می شوند و مهلت تحویل آنها ۱۲۰ روز است. همچنین سود مشارکت در این طرح ۱۸ درصد است.

کمترین پیش پرداخت محصول، SX5 با قیمت 462.5 میلیون تومان می باشد. پیش پرداخت T5 به مبلغ 625 میلیون تومان و پیش‌پرداخت M4 نیز به مبلغ 925 میلیون تومان میباشد. اقساط ماهانه برای این خودروها به ترتیب از ۲۳ تا ۴۶ میلیون تومان تعیین شده است.

سوبا M4 با پیش‌پرداخت 925 میلیون تومان و اقساط ماهانه 46 میلیون تومان، فردا T5 با پیش‌پرداخت 625 میلیون تومان و اقساط ماهانه 33 میلیون تومان و همچنین فردا SX5 با پیش‌پرداخت 462.5 میلیون تومان و اقساط ماهانه 23 میلیون تومان عرضه می شوند.

توجه داشته باشید که این طرح فروش اقساطی با شرایط ویژه ۲۴ ماهه و مختص ماه مهر است و مدت زمان تحویل خودروها ۱۲۰ روز می باشد. علاقه مندان می توانند به نمایندگی های مجاز فردا موتورز مراجعه کرده و با شرایط اعلام شده در مهرماه این خودروها را به صورت اقساطی خریداری کنند.

 

خرید اقساطی ماشین فردا

منبع : eghtesad100.ir

خبرهای دسته اول دنیای خودروسازی در اخبار خودرو کارمگز

ادامه مطلب
لیست قیمت روز خودروهای فیدلیتی (آپدیت اردیبهشت 1403)
به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =