5/5 - (1 امتیاز)

فروش فوق العاده خودرو بدون محدودیت در شرایط فروش بهمن موتور ویژه آذرماه 1402، پیکاپ‌ها و وانت‌بارهای این شرکت در دسترس مشتریان قرار دارند.

شرکت بهمن موتور شرایط فروش آذرماه 1402 را اعلام کرده است. در این شرایط فروش، مشتریان می‌توانند با مراجعه به عاملیت‌های فروش بهمن موتور در سراسر کشور، محصولات این شرکت را خریداری کنند. در شرایط فروش ویژه آذرماه 1402، پیکاپ‌ها و وانت‌بارهای این شرکت برای خریداران در دسترس قرار دارند.

سه مدل خودرو از گروه بهمن در شرایط فروش قابل انتخاب برای مشتریان می‌باشند. این مدل‌ها شامل وانت کارا تک‌کابین، وانت کارا دوکابین و وانت کاپرا 2 می‌شوند. همه این خودروها به صورت نقدی عرضه شده‌اند، بنابراین در زمان ثبت‌نام، مبلغ کل خودرو باید به شرکت پرداخت گردد. به علاوه، بهمن موتور برای خریداران وانت‌ها سیاست انصراف سالانه و همچنین جریمه در صورت تأخیر در تحویل خودرو را اعمال کرده است. در صورت عدم تمایل به خرید، سود انصراف به مشتری تعلق می‌گیرد. همچنین، در صورت تأخیر در تحویل خودرو، جریمه تأخیر به حساب مشتری خواهد آمد.

تمامی خودروهای ارائه شده در شرایط فروش گروه بهمن با مدل 1402 برای متقاضیان در دسترس خواهند بود. همچنین، تحویل خودروها در هفته دوم آذرماه 1402 برنامه‌ریزی شده است که معادل تقریبی 30 روز کاری می‌باشد.

 

شرایط فروش بهمن موتور در آذرماه 1402

بین محصولاتی که در شرایط فروش بهمن موتور ارائه شده‌اند، بیشترین اختلاف قیمت مربوط به وانت کاپرا 2 است. این خودرو با قیمت تقریبی یک میلیارد و 35 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد، که اختلاف حدود 72 میلیون تومان را نشان می‌دهد. در حال حاضر، کاپرا 2 به عنوان ارزان‌ترین پیکاپ دو دیفرانسیل در بازار موجود است و به صورت صفرکیلومتر در دسترس مشتریان قرار دارد.

اختلاف قیمت بین دو محصول دیگر یعنی وانت کارا تک‌کابین و دوکابین در بازار و کارخانه کمتر از 40 میلیون تومان است. این دو خودرو به زودی از خط تولید گروه بهمن خارج خواهند شد.

منبع : تجارت نیوز

جدیدترین اخبار خودرو را در مجله خودرو کار مگز دنبال نمایید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =