به این مطلب امتیاز دهید

آغاز فروش فوق العاده دو محصول ایرانخودرو ویژهٔ شهریور ماه ۱۴۰۲ آغاز شده است. در این دوره، مدل‌های هایما S۵ و پژو پارس با مهلت تحویل ۹۰ روزه عرضه خواهند شد.

بیستمین مرحله از فراخوان اولویت‌بندی در سامانهٔ یکپارچه فروش خودروها شروع شده و فرصتی ویژهٔ خرید خودروهای پژو پارس و هایما S۵ از طریق این برنامه ارائه می‌شود.

مهمترین نکته این است که مهلت تحویل این خودروها ۹۰ روز می‌باشد و این امکان فقط برای افرادی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده‌اند و اسامی آنها به‌عنوان افراد اولویت‌دار پاییز ۱۴۰۲ برای خودروی پژو پارس و همچنین افراد اولویت‌دار پاییز ۱۴۰۲ برای خودروی هایما ۵S به شرکت اعلام شده است.

این دسته از متقاضیان توسط شرکت ایران خودرو به صورت پیامکی اطلاع رسانی می‌شوند و یا اسامی آنها در وب‌سایت فروش اینترنتی ایران خودرو درج شده است تا بتوانند در این مرحله به ثبت نام بپردازند.

مهمترین نکته در مرحله سوم این سامانه این است که از تاریخ ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ آغاز به کار کرده است و به دلیل انصراف بسیاری از افرادی که در مرحلهٔ دوم این سامانه ثبت نام کرده بودند و خرید خود را لغو کرده و وجه خود را تکمیل نکرده‌اند، اجرا شده است. این برخلاف دوره‌های گذشته است که شرکت‌های خودروساز و مونتاژکار حضور داشتند و در این دوره تنها نام دو شرکت مدیران خودرو و کرمان موتور در این سامانه قابل مشاهده است.

این طرح برای افرادی طراحی شده است که در مرحله دوم سامانه ثبت نام کرده بودند و هیچ خودرویی به آن‌ها تخصیص نیافته یا مهلت تحویل خودروی آن‌ها برای سال ۱۴۰۳ تعیین شده بود. به این ترتیب، تمامی این افراد می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این سامانه به نشانی Esalecar.ir مدل خودروی مورد نظر خود را تغییر داده و یکی از محصولات موجود در مرحله سوم را انتخاب کنند.

منبع : tejaratnews.com

جدیدترین اخبار دنیای خودرو را در اخبار خودرو کارمگز دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 1 =