به این مطلب امتیاز دهید

فراخوان فروش فوق العاده شاسی بلند لوکس در مرحله چهارم نوبت‌دهی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی پاییز ۱۴۰۲ و مراحل ثبت نام خودرو لاماری ایما اعلام شد.

فروش فوق العاده لاماری ایما

مقاله پیشنهادی کار مگز : بوگاتی شیرون ۲۰۲۲

 

در اطلاعیه فراخوان مرحله چهارم نوبت‌دهی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی ویژه متقاضیان نوبت اول پاییز ۱۴۰۲، به متقاضیان طرح عادی و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پاییز ۱۴۰۲ و نمایندگی‌های مجاز این شرکت اعلام شده است که پس از پیش ثبت نام لاماری در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، این شرکت قصد دارد مرحله بعدی از نوبت‌دهی را برای این دسته از متقاضیان آغاز کند.

به منظور تکمیل فرآیند ثبت نام و عقد قرارداد فروش با شرایط فوق‌العاده، شامل قیمت قطعی و موعد تحویل ۹۰ روز کاری، از متقاضیان دعوت می‌شود که از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۳، به صورت آنلاین اقدام به ثبت نام خودروی لاماری ایما کنند. این مراحل به وسیله اینترنت و از طریق وب‌سایت به نشانی http://sales.lamari.ir قابل انجام است.

فراخوان فروش لاماری ایما

علاوه بر این، دیگر متقاضیان نیز می‌توانند با مراجعه به همین آدرس اینترنتی، در بخش “استعلام نوبت‌دهی” از امکان استعلام و مشاهده نوبت ثبت نام خودروی خود بهره‌برند.

منبع : tejaratnews.com

جدیدترین خبر ها در اخبار خودرو کارمگز

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یازده =