به این مطلب امتیاز دهید

جریان فوتبالست ها و واردات خودرو چیست؟ مجری برنامه فوتبال برتر، محمد حسین میثاقی، در اتفاقی اخیر پس از مصاحبه با کنعانی‌زادگان واکنش نشان داد.

در برنامه شب گذشته “شب‌های فوتبالی”، محمد حسین میثاقی نسبت به مسائل اخیر مرتبط با درآمد بازیکنان فوتبال و پاداش‌های اعطایی به بازیکنان ملی‌پوش واکنش نشان داد.

مجری برنامه “فوتبال برتر” در این زمینه ذکر کرد:

اینکه ورزشکاران سایر رشته‌ها به درآمد بالای فوتبالیست‌ها اعتراض دارند درست نیست. چراکه فوتبال طرفداران بیشتری دارد و توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. همین موضوع باعث شده تا به صورت طبیعی اعداد و ارقام در فوتبال بالا باشد.

میثاقی افزود:

به عنوان یکی از طرفداران قدیمی کشتی که خیلی جدی این ورزش را از سال‌های خیلی دور دنبال می‌کنم معتقدم ستاره‌های فعلی کشتی ایران باید بالاترین سطح از زندگی را داشته باشند و به آن‌ها نیز باید توجه شود. همانطور که رقبای آن‌ها در کشورهای خودشان امکانات زندگی و تفریحی بسیار خوبی دارد.

در ادامه بحث خود، میثاقی به نکاتی در مورد نحوه پاداش‌دهی از سوی فدراسیون اشاره کرد و سوال کرد که چرا باید از روش‌های غیرقانونی مانند واردات خودروها برای ترغیب ورزشکاران استفاده شود؟ او این مسئله را به این صورت مطرح کرد که مدیران ورزشی نباید فقط به ورزشکاران احترام بگذارند بلکه باید تاکید داشته باشند که باید اصول قانونی را نیز رعایت کنند. وی اشاره کرد که ملی‌پوشان به مدت ماه‌ها درگیر مسائل مربوط به واردات خودروها و پیگیری آن هستند و بسیاری از آن‌ها در جستجوی خریداران برای خودروهایشان هستند، زیرا بسیاری از این ورزشکاران قادر به تامین هزینه‌های مربوط به خودرو نیستند.

 

مطلب پیشنهادی : مشخصات فنی و بررسی تویوتا لندکروز 2022 

 

او همچنین  افزود:

فدراسیون فوتبال باید نام افرادی که حواله واردات خودرو دریافت کرده‌اند را نیز به صورت شفاف منتشر کند تا مردم هم بدانند دقیقا چه کسانی برای چه مقدار زحمتی که در فوتبال و جام جهانی کشیده‌اند این پاداش را گرفته‌اند.

منبع : khabarvarzeshi.com

جدیدترین اخبار خودرو در carsmagz

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =