3.5/5 - (4 امتیاز)

قیمت اجاره خودرو در کیش چند؟ تفریح در جزیره کیش فراوان است، اما برخی افراد لذت بخش‌ترین تجربه تفریح را با اجاره ماشین و ماشین‌سواری در این جزیره تجربه می‌کنند. در ادامه، شرایط و قیمت اجاره خودرو در کیش را بررسی خواهیم کرد.

رانندگی در خیابان‌های زیبا و با خودروهای لوکس جزیره کیش، یکی از جاذبه‌های گردشگری است. به عکس شهرهای دیگر، در کیش بوق زدن ممنوع بوده و ترافیک نیز به ندرت رخ می‌دهد. اجاره ماشین در کیش یکی از خدمات محبوب این جزیره محسوب می‌شود. در طول فرآیند اجاره خودرو، شما یک قرارداد رسمی با شرکت اجاره‌دهنده خودرو منعقد می‌کنید. در این قرارداد، شما برای مدت زمان مشخصی خودرو را اجاره می‌نمایید و پس از اتمام مدت اجاره، آن را به شرکت باز می‌گردانید.

انواع ماشین های اجاره ای در کیش

خودروهای اقتصادی: این دسته از خودروها، مدل‌های معمولی‌تری هستند و خدمات خاصی ارائه نمی‌دهند، که به همین دلیل هزینه اجاره آنها پایین‌تر است.

خودروهای شاسی بلند: اگر برنامه دارید با خانواده به کیش سفر کنید، خودروهای این دسته گزینه مناسبی برای اجاره هستند و نرخ اجاره آنها از حداقل قیمت بالاتر است.

خودروهای اسپرت: این نوع خودروها اغلب جوان‌پسند، دو درب، بدون سقف و با سرعت بالا هستند. قیمت اجاره این دسته از خودروها نیز از خودروهای معمولی سطح بالاتری است. در جدول زیر، قیمت‌های اجاره خودرو در کیش را گردآوری کرده‌ایم.

برندقیمت هر ۲۴ ساعت (تومان)مبلغ ضمانت ماشین (تومان)
لگسوس ES ۲۵۰۵,۰۰۰,۰۰۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰
تویوتا GT۸۶۲,۳۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
شورولت تراورس۷,۰۰۰,۰۰۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰
آئودی۴,۵۰۰,۰۰۰۷,۰۰۰,۰۰۰
لندکروز۵,۸۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰
دوج درانگو۳,۰۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰
کروت۶,۵۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰

 

منبع : اقتصاد آنلاین

اخبار خودرو را در کار مگز دنبال نمایید.

بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش

به اشتراک بگذارید:

administrator

پرنیان هستم و اینجا قراره با قلم خودم دنیای خودروهارو به کلمات تبدیل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *